Waszczykowski: Rząd nie ma wpływu na tryb prac Trybunału Konstytucyjnego

02.03.2016, 17:33
Witold Waszczykowski

Waszczykowski: Rząd nie ma wpływu na tryb prac Trybunału Konstytucyjnegoźródło: Newspix
autor zdjęcia: KRZYSZTOF BURSKI

Szef MSZ Witold Waszczykowski podkreślił w liście do wiceszefa KE Fransa Timmermansa, że rząd nie ma "najmniejszego wpływu" na tryb prac TK, sugerując jednocześnie by komisarz UE o wyjaśnienia dot. funkcjonowania Trybunału zwrócił się do prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (10)

  • xyz(2016-03-02 18:35) Zgłoś naruszenie 97

    Pan Waszczykowski sobie kpi, czy jest tak g...i? Rzenada.

    Odpowiedz
  • karol(2016-03-02 23:23) Zgłoś naruszenie 72

    Waszczykowski nawarzył piwa. Teraz, aby to odkręcić dwoi się i troi, ale robi kolejne kwasy. Gdzie nie zajrzysz tam Waszczykowski.Co gorsza, kompromituje nie tylko siebie, ale i Polskę.

    Odpowiedz
  • Ziobro został wreszcie zakneblowany przez kolegów.(2016-03-02 21:55) Zgłoś naruszenie 61

    Ktoś (pewnie sam prezes) zorientował się, że chamskie listy Ziobry do wiceprzewodniczącego KE tylko pogarszają sprawę i kazał mu się zamknąć, "ze względu na ogromne obciążenie pracami legislacyjnymi" he he.

    Odpowiedz
  • nareszcie(2016-03-02 18:42) Zgłoś naruszenie 66

    Nareszcie mamy swojego Polskiego ministra który wie co robi. A najważniejsza wiadomość to ze 19 grudnia 2016 Rzeplinski odejdzie na emeryturę.

    Odpowiedz
  • Rzenada(2016-03-02 18:44) Zgłoś naruszenie 58

    ŻENADA przez RZ, to jest dopiero ŻENADA

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-03-03 01:11) Zgłoś naruszenie 10

    Pan Potrzaskowski jest dziś usilnie lansowany jako ekspert od dyplomacji. Jego teza jakoby Waszczykowski nie nadawał się na szefa dyplomacji, bo się na niej nie zna jest wypowiadana pod pewną tezę którą trzeba udowodnić i niewiele ma wspólnego z prawdą. Wystarczy nieco zagłębić się w historię nowoczesnej dyplomacji, aby się dowiedzieć, że łamiący schematy częściej odnosili sukcesy od tych którzy trzymali się kurczowo jej zasad. Porównując pracę obu panów można zauważyć, że obecny szef MSZ robi coś więcej poza potakiwaniem i popieraniem. Być może dlatego, że nie zna się na dyplomacji. Jeżeli tak jest niech się nadal na niej nie zna.

    Odpowiedz
  • Janusz Komór(2016-03-13 15:54) Zgłoś naruszenie 10

    Prezes TK i 9 sędziów winno być ściganych z art. 231, 258, 271 Kk !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz