statystyki

Jarosław Kaczyński Człowiekiem Roku 2015 tygodnika "Wprost"

01.02.2016, 20:56; Aktualizacja: 01.02.2016, 21:03

Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Roku 2015 tygodnika "Wprost". Informując o tym na swoich stronach internetowych redakcja stwierdziła, że "Jarosław Kaczyński posiada dziś wpływy, o jakich polscy politycy w ostatnich 27 latach mogli tylko pomarzyć. Jako przywódca obozu politycznego, który zdobył pełnię władzy w kraju, może dziś wyznaczać kierunki polityki wewnętrznej i zagranicznej".

Tytuł Człowieka Roku tygodnika "Wprost" jest przyznawany osobom, które w minionym roku wywarły największy wpływ na życie społeczne, polityczne i gospodarcze w Polsce.

Dotychczas tytułem tym zostali uhonorowani: Leszek Balcerowicz, Hanna Suchocka, Aleksander Kwaśniewski, Jacek Kuroń, Lech Wałęsa, Wisława Szymborska, Marian Krzaklewski, Jerzy Buzek, Bronisław Geremek, Andrzej Olechowski, Leszek Miller, Günter Verheugen, Jan Rokita, Wiktor Juszczenko, Zbigniew Ziobro, Leo Beenhakker, Donald Tusk, Henryka Krzywonos-Strycharska, Justyna Kowalczyk, Bronisław Komorowski, Angela Merkel oraz Karolina i Tomasz Elbanowscy.

Źródło:IAR

Reklama

  • KALIF(2016-02-02 09:29) Odpowiedz 10

    "Dla wielu w Polsce walka zJarosławem Kaczyńskim i z PiS-m jest ważniejsza niż prawda, rzetelność, przyzwoitość i publiczna moralność

  • KALIF(2016-02-02 22:04) Odpowiedz 00

    Spieprzaj dziadu ! Twoje islamskie korzenie wskazują tym razem na sopisek z innej strony, CHCESZ ŁACHUDROM CZARNO_CZEKOLADOWYCH IMIFGRANTÓW Z MAGREBU! weść w nasz genotyp...

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama