statystyki

Jaworski z PIS: Działanie Schetyny szkodzi Polsce

04.01.2016, 15:00

Poseł PiS Andrzej Jaworski komentuje doniesienia "Newsweek". Tygodnik dotarł do nagrania z zamkniętego spotkania jednego z liderów PO Grzegorza Schetyny z członkami stołecznej Platformy. Kandydat na przewodniczącego tej partii stwierdził wówczas, że "jej aktywnością będzie ulica. A także Europa." Taką postawę krytykuje partia rządząca.

Reklama


Reklama


Poseł Jaworski uważa, że takie oświadczenia mogą szkodzić Polsce. Jego zdaniem, PO wciąż nie może pogodzić się z porażką w wyborach parlamentarnych. Dodaje, że zachowanie jednego z liderów czołowej partii opozycyjnej podważa dobrą opinię o Polsce w Unii Europejskiej. Szczególnie, że do krytyki krajowych władz namawia się też polityków w Brukseli - podkreślił poseł PiS.

W nagraniu, do którego dotarł "Newsweek" Schetyna zapowiedział, że jeśli będzie taka potrzeba, Platforma "przywiezie z nawet kraju milion osób" gotowych do protestów. Zdaniem Jaworskiego, możliwości lidera PO są na tyle ograniczone, że pikiety na taką skalę nie są możliwe. Jego zdaniem, nie ma możliwości, by tyle osób "walczyło o interesy PO", która nie godzi się z tym, że jest w opozycji - kończy Jaworski.

Nagrane wypowiedzi Grzegorza Schetyny pochodzą z połowy grudnia. Jego spotkanie z przedstawicielami stołecznych struktur PO odbyło się trzy dni po pierwszej demonstracji zorganizowanej przez Komitet Obrony Demokracji.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • internista(2016-01-04 23:55) Odpowiedz 20

  nikt nigdy Polsce tak nie zaszkodzil jak pislam a ta niestrawnosc bedzie musiala byc leczona latami

 • Oczywiście ...(2016-01-04 17:34) Odpowiedz 10

  ... to oczywista oczywistość.

 • O. Meteo(2016-01-05 09:36) Odpowiedz 00

  Grzesiu! Zrób sobie indywidualny majdanik. Będziesz robił za milion. Najlepiej w stringach. Pogoda w sam raz. Przestań wreszcie robić za jajo (przeważnie brałeś udział, ale nie wchodziłeś, jak w aferze hazardowej ...). Weź do pomocy tego konia skaczącego po murku. Będzie weselej.

 • Krytyk oszustów(2016-01-05 14:13) Odpowiedz 00

  Panie Jaworski; PiS jst bardziej szkodliwy dla Polski.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama