Nocne czytanie projektu ustawy o TK po raz drugi. Piotrowicz: Propozycja PiS jedyna kompleksowa

06.07.2016, 19:28; Aktualizacja: 06.07.2016, 20:54
Za włączeniem projektu do porządku dziennego opowiedziało się 241 posłów, a 207 było przeciw; nikt nie wstrzymał się od głosu.

Za włączeniem projektu do porządku dziennego opowiedziało się 241 posłów, a 207 było przeciw; nikt nie wstrzymał się od głosu.źródło: Newspix
autor zdjęcia: KONRAD KOCZYWASFOTONEWS

W środę wieczorem odbędzie się drugie czytanie projektu ustawy o Trybunale Konstytucyjnym - zdecydował Sejm. Ok. godz. 23, po debacie, ma się jeszcze zebrać komisja sprawiedliwości i praw człowieka. W czwartek prawdopodobnie głosowanie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Nie mozna dac się wyprzedzić Waszczykowskiemu !!!(2016-07-07 11:30) Zgłoś naruszenie 10

    I znowu BEZPRAWIEM Neo-BOLSZEWIKÓW z PIS przy uchwalaniu "nowelizowanej" ... już wcześniej "znowelizowanej" przez PIS ... ustawy o TK. Tym OPOZYCJA nie powinna dać się wyprzedzić min, Waszczykowskiemu ... przed złożeniem wniosku do KOMISJI WENECKIEJ o ocenę jej zgodności z standardami demokracji w UE i jej zgodności z KONSTYTUCJI RP.

    Odpowiedz
  • Dokąd bedzie trwało ...(2016-07-06 20:46) Zgłoś naruszenie 30

    ... CHULIGAŃSTWO PRAWNE i ZAMORDYZM LEGISLACYJNY Neo-Bolszewików z PIS w Polsce ... ? Odpowiedź jest oczywista ... dotąd, dopóki ... "ULICA" nie wywiezie Ich taczkami na ... SMIETNIK HISTORII. Ten moment zbliża się coraz szybciej .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie