Partia Razem: Publikacja orzeczenia z 9 marca warunkiem kompromisu ws. TK

31.03.2016, 15:13; Aktualizacja: 31.03.2016, 15:14
"W tej chwili mamy patologiczną sytuację, w której prosto z ław sejmowych można dostać się do TK"

"W tej chwili mamy patologiczną sytuację, w której prosto z ław sejmowych można dostać się do TK"źródło: Materiały Prasowe

Podczas czwartkowych rozmów liderów partii politycznych w Sejmie Partia Razem przedstawiła swoje propozycje reformy TK. Warunkiem rozmów o tej reformie pozostaje jednak publikacja wyroku TK z 9 marca - oświadczyła Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z zarządu krajowego ugrupowania.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • bydgoszczanin(2016-03-31 16:35) Zgłoś naruszenie 9539

    Coraz bardziej podoba mi się ta cała Partia Razem. Twarde żądanie przestrzegania obowiązującej Konstytucji, zamiast gierek politycznych. Pewnie jeszcze daleka droga przed nimi, ale jeśli w Polsce ma odrodzić się nowa lewica, bez tych wszystkich Millerów i innych postkomunistów, to ja jestem na tak.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Osobno(2016-03-31 16:08) Zgłoś naruszenie 4184

    co to za Razem, nigdy nie słyszałam o nich.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mówię jak jest(2016-03-31 19:16) Zgłoś naruszenie 3744

    Czerwone lewactwo chce łamania prawa i drukowania, tak jak złamał je Rzepliński. Gonić takich półgłówków, którzy zaprosili wszystkich chętnych Islamistów łącznie z terrorystami jak się okazało. Przez nich ginęli później ludzie. "Mówię jak jest " - rzekłby MAX.K.

    Odpowiedz
  • Patalogisci ubieraja sie w piorka "Demokratow"Hanb(2016-04-01 09:09) Zgłoś naruszenie 341

    Patologiczna sytuacja zaistniala po zgodzie na oficjalne istnienie V- kolumn/y ! ! ! Przez PO-PSL w ostatnich 8. latach NIErzadow . Czwartek, 31 marzec 2016 12:21 napisane przez hansje Ciekawa i merytoryczna analiza . No, niestety, wojna :( .. Należy niestety pokazać JAJCA i..zlikwidować Trybunał Konstytucyjny, Pana Rzeplińskiego od razy wsadzając za zdradę stanu za kraty. Plus kilkaset podobnie działających "osobistości" w RP, na czele z Panem Schetyną. GDY TYLKO zaczną rozróby... I spokojnie poczekać na "sankcje". Nie dając się dalej prowokować, ale i utrzymując PORZĄDEK.. To wszystko - pod warunkiem, że Jarosław panuje NAD SŁUŻBAMI mundurowymi, w co mocna wątpię... :( .. Jeśli NIE panuje - to kicha.. Będzie lała się krew.. Będzie "Majdan" i Soros rozsiądzie się już w Polsce całym tyłkiem i nie będzie komu tej swołoczy WIESZAĆ, bo Polska jest po prostu bezbronna... Dysponuje zaledwie paroma tysiącami "kiboli", którzy zostaną spacyfikowani zaraz na samym początku :( ... Okropna swołocz.. Boziu, ale bym wieszał, pomimo, że całe życie byłem tolerancyjny, pokojowy i ustępliwy... Ale do jakiego stopnia UPODLENIA przez tę post-UBecką swołocz można pozwolić się doprowadzić ????... I żerującą na "całokształcie", coraz bezczelniejszą już, pejsatą Chazarnię, w czarnych kapeluszach, którym Duda jeszcze zapala świece chanukowe ????... Coś okropnego.. ZA CO to wszystko ?.. DLACZEGO Chazarnia się dziwi potem, że palą nią w piecach ???... Fuj ! :( ...

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2016-03-31 18:55) Zgłoś naruszenie 3410

    Rozwiązać to kolesiostwo------Żyję już w tym POlskim kraju tak dlugo ,że zrozumiałem iż TK nie orzeka tak naprawdę o niezgodności z konstytucją lecz faktycznie zatwierdza niezgodne z Konstytucją RP złodziejskie czyny POszczególnych ekip rządowych. Przykładem niech będzie wstecznie wprowadzona zmiana Ustawy o Emeryturach POdmostowych okradająca tysiące zatrudnianych w tych warunkach z wcześniejszego wieku emerytalnego nawet gdy mieli już 15 lat pracy w tych warunkach ,czy Ustawa o zmianie wieku emerytalnego gdy sam jej główny naćpany promotor Tusk w przypływie szczerości powiedział: publicznie oświadczając" Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących "--a co zrobił z robotnikami zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych.. Tak stworzył dla Polaków w POlsce nie licząc się ze społeczeństwem, Narodowy POlski obóz pracy. Wszystko to klepnęli wykształciuchy z TK ,że to nie wyzysk zakazany Konstytucją RP i w ten sposób udowodnili że jest to Trybunał Antykonstytucyjnie nie spełniający swojej roli. Dlatego to gremium wzajemnej adoracji należy najszybciej rozwiązać.

    Odpowiedz
  • WKUTY ( jak nigdy )(2016-03-31 16:21) Zgłoś naruszenie 2995

    I takie właśnie skrajne stanowiska i panie, które je wypowiadają, powodują, że ludzie, którzy czekali na lewicę niekawiorową, ponownie zaczynają się rozglądać za inna partią lewicową, Albo żyją sentymentami po PPS-ie. Chcecie być drugim SLD ????? Jesteście na najlepszej ku temu drodze.

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • ciekawski(2016-04-01 09:50) Zgłoś naruszenie 236

    a ile ta partia razem liczy członków?

    Odpowiedz
  • Krytyk oszustów(2016-04-01 12:02) Zgłoś naruszenie 026

    Nie ma nic nadzwyczajnego w żądaniu o przestrzeganie prawa. Razem słusznie żąda opublikowania wyroku TK z 9 marca. To może pomóc w debacie o dalszych losach TK i wokół TK.. Kaczyński wiedział kiedy rozpocząć tzw "dialog", kiedy USA i UE wprost domaga się przestrzegania prawa w Polsce............................"KOmbinacja" z tworzeniem ekspertów do robienia OPINII o OPINII KW jest jakimś absurdem. Tego "ciemny lud" już nie kupi, zwłaszcza 2-gi sort. Pan Kaczyński wystąpił w roli do której nie pasuje. Klamca i faryzeusz ograł opozycję, bo jak inaczej można przyjać słowa Petru o jakimś światełku w tunelu? Opozycja tak jak PiS żyje dzięki podatnikom i o tym ma pamiętac.

    Odpowiedz