Rzecznik rządu: Opinia Komisji Weneckiej nie jest wiążąca. Musimy ją przeanalizować

11.03.2016, 18:40; Aktualizacja: 11.03.2016, 19:07
Rafał Bochenek PiS

Według Bochenka Komisja Wenecka w swojej opinii wskazała kierunki, jak "należy pewien spór polityczny w Polsce rozładować i rozwiązać"źródło: PAP
autor zdjęcia: KONRAD KOCZYWASFOTONEWS

Opinia Komisji Weneckiej jest dokumentem niewiążącym, rząd przeanalizuje możliwości jej zastosowania - powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek. Zapowiedział, że stanowisko rządu w tej sprawie zostanie zaprezentowane w sobotę o godz. 10.30 w kancelarii premiera.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (2)

  • behapowiec(2016-03-12 19:50) Zgłoś naruszenie 20

    Chyba inspektor pracy tego "wolontariusza" na wolne wysłał. Pije i rzyga...

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2016-03-12 07:29) Zgłoś naruszenie 11

    .........Ja nie widzę tam żadnego wyroku lecz zdanie grupy kolesiów wykształciuchów którzy Tuskowi POtwornie pomagali okraść z wieku emerytalnego nawet zatrudnionych od 15 roku życia ,pracujących w soboty ,święta,pomogli wstecznie okraść także Tych co pracowali w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy wg brzmienia Ustawy przed Ich werdyktem--pomogli stworzyć w tym kraju POlski Obóz Pracy gdzie tylko wśród 60latków w roku 2014 bezrobocie wzrosło aż o 8% a spracowani ludzie szukają chleba po śmietnikach. Ci tzw Wykształciuchy -moralne dno --powinni zapłacić za nielegalne zajmowanie sali budynku Trybunału i powinni mieć odebrane prawa dożywotnio wraz z Ich emeryturami. Oni nie bronią Konstytucji RP ,Oni legalizują bezprawne złodziejstwo Politycznych złodzieji i bronia własnego StatusQwo. A na budowe z nimi za fizycznych i to w zime !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie