Ewa Kopacz: Imigracja nie jest problemem tylko mojego rządu

10.09.2015, 11:10; Aktualizacja: 10.09.2015, 12:23
Ewa Kopacz na Forum w Krynicy

Ewa Kopacz na Forum w Krynicyźródło: PAP
autor zdjęcia: Grzegorz Momot

Ewa Kopacz przekonuje, że podejście do kwestii uchodźców to test na przyzwoitość. Jednocześnie krytykuje opozycję i podkreśla, że imigracja nie jest problemem tylko jej rządu. Premier Ewa Kopacz w trakcie Forum Ekonomicznego w Krynicy odwoływała się do europejskiej solidarności jako argumentu na rzecz współpracy z innymi krajami w kryzysie imigracyjnym.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • obserwator(2015-09-11 07:17) Zgłoś naruszenie 00

  zastapić pielęgniarki i nauczycieli uchodżcami będa tańsi!!!Polska opiekai nauczanie sa już nie modne chetnie przyjmiemy islam!!!

  Odpowiedz
 • Zbukowa władza(2015-09-10 20:15) Zgłoś naruszenie 00

  Pani Elewatorowo -Kopaczko ,kto POnosi winę za prowadzenie wojen w świecie - niech ten przyjmuje tych

  uchodżców . O ile m-ewko nie wiesz to POdpowiadam USrańcy na qwyrażną POdpowiedz "braci w wierze ".

  Odpowiedz
 • Na zlodziejach czapki goreja, oj goreja.(2015-09-10 14:05) Zgłoś naruszenie 00

  A czyjego??? Merkel ??? Tusk spi jak zawsze, skonczylo sie robienie GLUPICH min jak w RP parlamencie !!!
  Jarosław Kaczyński otrzymał nagrodę Człowieka Roku XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy. – Zmiana na lepsze w naszym kraju dopiero się zaczyna – mówił prezes PiS. Tego mainstream nie mógł darować ani Forum, ani Kaczyńskiemu.
  Skandal. Podobno pani Waltzowa (Hanna Gronkiewicz-Waltz – prezydent Warszawy, wiceszefowa PO jest członkiem Rady Programowej Forum – przyp. red.) głosowała za tym. Ja nie wiem, nie mogę tego pojąć, nie rozumiem tego. Jak może jakąkolwiek nagrodę dostać Kaczyński? Jedyna nagroda to chuligan roku, polityczny opryszek roku. To są nagrody dla Kaczyńskiego. Nie wiem za co ta nagroda, pachnie mi to skandalem
  – grzmiał dziś w rozmowie z Superstacją poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski.
  Kaczyński, który rozpętał wojnę domową, który opluwał ludzi, który twierdzi, że Platforma to mordercy, zdrajcy. Kaczyński, który organizował te fakelzugi (marsze z pochodniami - przyp. red.), skandaliczne marsze. Jeden wielki szkodnik, niszczyciel polskiej demokracji. Kaczyński dostaje nagrodę... mówię skandal
  – stwierdził Niesiołowski w rozmowie z Superstacją.

  Także szef partii Nowoczesna Ryszard Petru nie mógł przeżyć nagrody dla Kaczyńskiego.
  Jedyna aktywność, jaką kojarzę w przypadku Kaczyńskiego to taka, że kiedyś ukradł księżyc. Jest to osoba, która w ogóle nie kojarzy się z gospodarką

  Odpowiedz
 • wieloszczet(2015-09-10 13:22) Zgłoś naruszenie 00

  Wojna demograficzna??? Państwa arabskie mają taki przyrost naturalny, że muszą zdobywać dostęp do wody i pożywienia tam, gdzie tylko warto popróbować. A przy okazji zmiany, zmiany, zmiany. Nie da się żyć w całkowitej izolacji, nasi jednak jeżdżą po świecie, Polska powinna szykować się na zmiany, może boleć. Opowiadanie o suwerenności w tej sytuacji niczego nie rozwiązuje. Błąd w sprawie imigrantów może mieć skutki negatywne dla Polaków na dekady... Nie ma rezerw wojennych, Naród kompletnie bezbronny/rozbrojony, czas sztachet minął. Jesteśmy przyklejeni do dna statku pod banderą EU i... płyniemy samodzielnie...?! Swoją paką ktoś to wymyślił skutecznie -połączenie bogatej EU z biednym/zagrożonym południem arabskim (biednym w porównaniu do kogo). Dobrobyt przyszły Polaków zależy od otoczenia, sami nie damy rady, w dzisiejszym świecie. Dla nas zniknięcie możliwości, które daje UE byłoby grubym kłopotem.

  Odpowiedz
 • Bierz ten "twój rzont"(2015-09-10 12:42) Zgłoś naruszenie 00

  i wypiera.. z tąd !!!

  Odpowiedz
 • KALIF(2015-09-10 11:47) Zgłoś naruszenie 00

  WOŃ Z POLSKI ZAPRZAŃCY
  8LAT TESTOWALIŚMY PRZYZWOITOŚĆ RZĄDU. OKAZAŁ SIĘ NAJGORSZYM RZĄDEM. WIĘC PROSZE SOBIE DAĆ SPOKÓJ Z TESTAMI PRZYZWOITOŚCI A TYM BARDZIEJ PATRIOTYZMU.
  Polityka imigracyjna powinna być domeną państw suwerennych, a nie odbywać się pod dyktando Niemiec
  polityka Kopacz i Tuska zmienia się tak, jak zmienia się polityka Angeli Merkel
  Bogate kraje Zatoki Perskiej odmówiły przyjęcia uchodźców, mimo iż z ogarniętą wojną Syrią łączy ich kultura, religia i geograficzna bliskość. W zamian Arabia Saudyjska zaoferowała pomoc w budowie... 200 meczetów na terytorium Niemiec.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie