Dłuższe urlopy, ulgi podatkowe, więcej żłobków. Kosiniak-Kamysz chwali się osiągnięciami

16.07.2015, 16:50; Aktualizacja: 17.07.2015, 08:46
Władysław Kosiniak-Kamysz

Władysław Kosiniak-Kamyszźródło: Newspix
autor zdjęcia: MICHAL CHWIEDUK

Milion dwieście tysięcy Kart Dużej Rodziny, więcej żłobków i przedszkoli, dłuższe urlopy dla matki i ojca czy ulgi podatkowe to tylko niektóre osiągnięcia polityki rodzinnej ostatnich lat.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • matka(2015-07-16 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    chwalić to oni umią sie, ale dostać miejsce w żłobku to trzeba mieć chody albo wielkie szczęście

    Odpowiedz
  • Gdyby ktoś sądził, że on wygląda na ćwoka,(2015-07-16 17:33) Zgłoś naruszenie 00

    to nie ma racji. Nie "wygląda", ale jest ciężkim przypadkiem skrajnego ciula (http://www.wykop.pl/link/1504273/polska-zajmuje-212-miejsce-na-swiecie-pod-wzgledem-poziomu-dzietnosci/). I taki ćwok jet ministrem. No ale co ja się dziwię, jego przełożoną jest osoba Kopacz.

    Odpowiedz
  • 123(2015-07-16 17:55) Zgłoś naruszenie 00

    Powinien dodać, że to za jego kadencji umowy śmieciowe osiągnęły rekord europy! Wstyd!!!

    Odpowiedz
  • adam(2015-07-16 18:26) Zgłoś naruszenie 00

    Czy oni wstydu,godności i honoru nie maja za grosz ? Jak stanie taki/ka przed Bogiem ?

    Odpowiedz
  • nikon(2015-07-16 18:50) Zgłoś naruszenie 00

    Jak można być tak oderwanym od rzeczywistości. Czym on się chwali ? Ja bym chciał usłyszeć dlaczego np, moja pensja przez te 8 lat rządów PO i PSL, urosła o całe 0%. Tym się trzeba "chwalić "panie ministrze. Wyjaśnić kiedy te 8 lat "nadgonię" , to mnie interesuje a nie tematy zastępcze. No ale jak się jest oderwanym granatem od rzeczywistości to czego wymagać.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2015-07-16 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    Wyjątkowo żałosny palant , ten Kosiniak .
    O Kamyszu nie wspomnę .
    No i , od reszty elementu , obaj nie odstają .

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2015-07-16 23:51) Zgłoś naruszenie 00

    Urlopy i dodatki mają pracownicy etatowi
    Pracę na etacie mają koledzy i mają znajomi królika.
    Pospólstwo ma pracować na ich przywileje.
    Jest się czym pochwalić

    Odpowiedz