Koronawirus w Polsce. Szumowski potwierdza pierwszy przypadek

04.03.2020, 08:08; Aktualizacja: 04.03.2020, 09:33
Koronawirus w Polsce

Koronawirus w Polsceźródło: GazetaPrawna.pl

Minister zdrowia Łukasz Szumowski potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Pacjent przebywa w szpitalu w Zielonej Górze. Czuje się dobrze.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP/gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • JAN(2020-03-04 09:21) Zgłoś naruszenie 138

    szumowski MĄDRY WIRUS CZEKAŁ NA USTAWĘ W SEJMIE SZUMOWSKI CZY TY POLAKÓW MASZ ZA KRETYNÓW ŻE MOŻNA IM KIT WCISKAĆ

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Emeryt(2020-03-04 08:57) Zgłoś naruszenie 137

    Co roku – na grypę, raka, z powodu szczepień, narkotyków, alkoholu, wypadków, głodu i wojen … umierają miliony, o których nie wspomina żaden dziennik, rząd lub lekarz, natomiast o pojedynczych ofiarach zamachów fałszywej flagii – pieją wszystkie media. Nacisk, strach i uruchomienie powszchnego dyskursu, przekłada się na wiarę w dany fake news i zwycięstwo kłamstwa nad prawdą.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • 007KAL(2020-03-04 10:34) Zgłoś naruszenie 81

    I w końcu ..... pojawił się długo wyczekiwany stymulator do dalszej walki politycznych wojowników. Warto jednak zauważyć, że po siniakach i sinych guzach powyborczych może pojawić się choroba zakrzepowa. Ona też zabija dość często.

    Odpowiedz
  • że jak ?(2020-03-04 09:13) Zgłoś naruszenie 82

    czy ja dobrze przeczytałem i zrozumiałem - jedna osoba ma a kwarantannie poddali 500 osób ktore miały z nim kontakt ? to rozwali system gospodarczy na bank

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PO(2020-03-04 08:59) Zgłoś naruszenie 810

    nareszcie!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • czarekmat(2020-03-04 08:31) Zgłoś naruszenie 711

    Teraz zobaczymy jak szybko zacznie się rozprzestrzeniać? do dzieła PiSowcy to jest Wasza chwila prawdy

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • wjw(2020-03-04 10:07) Zgłoś naruszenie 55

    Czyli znów „sukces” ? Ten koronawirus to dla PiS przed wyborami jak manna z nieba...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • anioł(2020-03-04 16:25) Zgłoś naruszenie 21

    Jeżdżenie na festiwale w dobie epidemii , to kuszenie losu i brak odpowiedzialności oraz narażanie zdrowia bliskich oraz współpasażerów . Żenada !

    Odpowiedz
  • Ob.(2020-03-04 12:38) Zgłoś naruszenie 11

    W 2019r w Polsce zmarlo 146 osób na grypę, W 2013r zaś 103 osoby..

    Odpowiedz