Zandberg o zjednoczeniu lewicy: Wiele czasu musiało upłynąć, by nasze cele się uwspólniły [WYWIAD]

20.07.2019, 10:40; Aktualizacja: 20.07.2019, 10:43
Adrian Zandberg

Adrian Zandbergźródło: ShutterStock

Wiele czasu musiało upłynąć, by nasze cele się uwspólniły - powiedział PAP lider Lewicy Razem Adrian Zandberg odnosząc się do deklaracji o współpracy między jego ugrupowaniem, SLD i Wiosną Roberta Biedronia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • Polak(2019-07-20 19:08) Zgłoś naruszenie 55

  Możecie się zjednoczyć tylko w więzieniu, psychopata zawsze lgnie do psychopaty

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • rzodkiewki (2019-07-20 15:38) Zgłoś naruszenie 20

  Panie Zandberg !!! Cele lewicy od 150 lat czyli momentu zdefiniowania praw kapitalizmu są identyczne . Jedynie ludzie stojące na czele ruchów lewicowych nie zawsze potrafią się utożsamić z ruchem, którym kierują. Niestety ruch nie potrafi ich zawczasu usunąć z przywódczych stanowisk. Niestety historia zna za dużo przypadków przywódców, którzy kupczyli ideałami jak stare ******* To ich chowano po śmierci w alejach zasłużonych (centralnych miejscach cmentarzy komunalnych), które po roku 1989 przekształciły się w aleje dewotów a skróty "TOW." poznikały sprzed nazwisk .... Ciekawe co się stało z tą zarejestrowaną lewicą, która pod koniec lat 80 liczyła sobie ponad 4.000.000 towarzyszy ?

  Odpowiedz
 • alelleuja i do przodu(2019-07-20 11:42) Zgłoś naruszenie 33

  Najwyższy czas. Lokaje Watykanu i USA nie są w stanie liczyć na siebie. Mocno opierają się na czarnej mafii i USA - ci to z kolei wywodzą się wprost z Masonerii. I patrzcie jak potomkowie sekty rzymskiej dogadują się z potomkami wolnomularzy - zawsze w tym samym - my u władzy, nasi urzędnicy będą dobrze opłacani z forsy okradanych poddanych. A lewica? Ma takie poparcie jak każdy uczciwy człowiek w RP np. Ikonowicz, Śpiewak - to ludzie którzy stali po stronie okradanych z mieszkań warszawiaków. Jak zwykle unikami katoprawaków - mogą tworzyć etos pracy - wolą przywrócić średniowiecze w RP- biada kobietom, dzieciom oraz ubogim mężczyznom w RP.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie