Niekończący się brexit. Co dalej z Wielką Brytanią?

autor: Alicja Deneka06.04.2019, 08:00; Aktualizacja: 12.10.2019, 01:05
May jest zobowiązana do ubiegania się o kolejne opóźnienie, a na twardy brexit w najbliższym czasie nie warto się spodziewać.

May jest zobowiązana do ubiegania się o kolejne opóźnienie, a na twardy brexit w najbliższym czasie nie warto się spodziewać.źródło: ShutterStock

Pod koniec marca w Brukseli szefowie UE-27 zgodzili się na opóźnienie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Po serii nieudanych głosowań w Izbie Gmin, brytyjska premier ponownie ubiega się o odroczenie brexitu. Po raz kolejny prosi o przesunięcie daty na 30 czerwca. Decyzja w tej sprawie zapadnie podczas nadchodzącego szczytu Rady Europejskiej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

  • remick(2019-04-06 12:48) Zgłoś naruszenie 56

    W Wielkiej Brytanii mieszka 4 miliony muzułmanów i 66 milionów Brytyjczyków. Niewielka 6-procentowa mniejszość islamska wystarczyła, aby przekształcić społeczeństwo brytyjskie na ich korzyść, aby ją zasadniczo zmienić ... Ponadto islam już z powodzeniem wprowadził w życie i indoktrynował większość społeczeństwa w Wielkiej Brytanii... • ponad 3000 meczetów • Ponad 130 potraw szariackich • ponad 50 rad szariatu • Wszędzie dzielnice tylko dla muzułmanów i no-go 78% muzułmańskich kobiet nie pracuje, otrzymuje świadczenia społeczne ... 63% muzułmańskich mężczyzn nie pracuje, otrzymuje świadczenia społeczne ... Większość muzułmańskich rodzin z 6-8 zasiłkami społecznymi ... Tylko mięso halal serwowane jest w brytyjskich szkołach ..

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Darecki Lodz(2019-04-08 12:54) Zgłoś naruszenie 10

    Te glosowania w Parlamancie UK to calkowita degrengolada. Gra pozorow. Ze wszystkich okregow wyborczych Anglii i Walii tylko jeden (London) chce zostac w UE. Reszta chce wyjsc. To jest dyktatura mniejszosci, a nie demokracja. Calkowity absurd.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie