Premier: Wychodziliśmy wielokrotnie naprzeciw nauczycielom, ale budżet nie jest z gumy

26.03.2019, 14:43; Aktualizacja: 26.03.2019, 14:53
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Wychodziliśmy wielokrotnie naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli, ale budżet nie jest z gumy, kolejne wydatki będą możliwe po naszych sukcesach gospodarczych – powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Zaapelował, by protest nie toczył się w czasie egzaminów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (28)

  • Smerfik(2019-03-26 15:41) Zgłoś naruszenie 90

    Jak nie jest z gumy??? Przecież jeszcze chwilę temu twierdzili, że jest dużo kasy na kiełbasę wybor... znaczy... na politykę społeczną, a teraz nagle brakuje na wynagrodzenia budżetówki. Dziwne...

    Odpowiedz
  • nauczyciel(2019-03-26 15:49) Zgłoś naruszenie 40

    Mam ważny komunikat do wszystkich którzy wyłudzają Vat! Bardzo proszę o to abyście starali się próbować wyłudzić jak najwiecej wtedy Pan Premier bedzie temu zapobiegał i dzieki odzyskanym kwotom bedzie kasa na moją podwyzkę

    Odpowiedz
  • turpin(2019-03-26 18:42) Zgłoś naruszenie 10

    "... ale budżet nie jest z gumy". Po czym, po chwili zadumy Premier dodał: "Nasz obecny budżet jest bowiem - jak każdy domek z kart - z kartonu".

    Odpowiedz
  • Wix(2019-03-27 08:54) Zgłoś naruszenie 01

    Z uszczelniania VAT jest masa kasy. Powinnismy się cieszyć że dostajemy pomocne świadczenia.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tyms(2019-03-27 08:55) Zgłoś naruszenie 02

    Widomo że nie jest z gumy ale i tak rząd radzi sobie z nim lepiej niż każdy poprzedni rząd.

    Odpowiedz
  • Mex(2019-03-27 08:56) Zgłoś naruszenie 02

    Uszczelnianie VAT to jeden z największych sukcesów rządu i to stąd mamy pieniądze na 500+ i inne świadczenia

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Anna J(2019-03-27 08:56) Zgłoś naruszenie 02

    Niewątpliwie zmierzamy do sukcesu gospodarczego. Świadczenia jak 500+, 300 dla ucznia czy VAT znacznie napędzają ekonomię. A kasa zostaje w kraju :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kamil Marek(2019-03-27 08:57) Zgłoś naruszenie 00

    Mamy pieniądz na wprowadzanie świadczeń. Miliardy lecą z uszczelniania VAT, To najwiekszy sukces rządu

    Odpowiedz
  • melmel(2019-03-27 08:58) Zgłoś naruszenie 05

    PIS sprawiło że jestesmy jedną z najsielniejszych gospodarek UE. Nie dajcie opozycji wmówić sobie że tak nie jest.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zin(2019-03-27 08:59) Zgłoś naruszenie 12

    Jestesmy na dobrej drodze do osiągniecia budżetu na Poziomie Niemiec czy Francji.

    Odpowiedz
  • Karol(2019-03-27 08:59) Zgłoś naruszenie 03

    Wiadomo że na wszystko pieniędzy nie ma, ale rząd gromadzi naprawdę gigantyczne sumy z uszczelniania VAT i za to należą im się konkretne brawa.

    Odpowiedz
  • Zeberma(2019-03-27 09:00) Zgłoś naruszenie 30

    Nie trzeba ściągać podatków żeby wzmacniać budżet . Rząd własnie poprzez piątkę dał temu świadectwo.

    Odpowiedz
  • Zul(2019-03-27 09:01) Zgłoś naruszenie 01

    Argument VAT ma sens. Wierzę ze mamy na wszystko pieniądze.

    Odpowiedz
  • Waldi(2019-03-27 09:52) Zgłoś naruszenie 21

    Panie premierze z Pełnym szacunkiem do pana ale jakoś na Emeryturę 50+ pana rząd ma pieniądze i na Piątkę Kaczyńskiego również a dla Nauczycieli nie ma pieniędzy ja owszem nie chcę żadnej grupie społecznej niczego zabierać jednak życzył bym sobie aby wszystkie grupy społeczne były traktowane równo a nie jedni lepiej drudzy gorzej tak być nie może dlatego że wszyscy są takimi samymi obywatelami i być może przyszłymi wyborcami pis.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sw(2019-03-27 10:03) Zgłoś naruszenie 10

    Ilość trolli na tym forum przekroczyła granice rozsądku. Brawo trolle, brawo my.

    Odpowiedz
  • Gość(2019-03-27 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    Przekonamy się już 10 kwietnia!!!

    Odpowiedz
  • Ke(2019-03-27 19:11) Zgłoś naruszenie 30

    Nie ma pieniędzy? Dwa słowa : piątka Kaczyńskiego

    Odpowiedz
  • pit(2019-03-29 09:35) Zgłoś naruszenie 40

    Naładowali do budżetu tyle kiełbasy wyborczej i nagle się przypomniało, że budżet nie jest z gumy. Ojej... Może trzeba zejść na ziemię i zacząć rządzić, a nie kupować głosy.

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2019-04-06 00:41) Zgłoś naruszenie 30

    Jak nie teraz to kiedy? W ferie, wakacje jak posłowie mają wolne? Kto będzie słuchał, rozmawiał

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz