Petru: Nie było takiej eksplozji wydatków w jednym roku od czasów Gierka

26.03.2019, 13:54; Aktualizacja: 26.03.2019, 14:18
Ocenił, że propozycje z tzw. piątki Kaczyńskiego zagrażają stabilności polskiej gospodarki.

Ocenił, że propozycje z tzw. piątki Kaczyńskiego zagrażają stabilności polskiej gospodarki.źródło: PAP
autor zdjęcia: Maciej Kulczyński

Nie było od czasów Gierka takiej eksplozji wydatków w jednym roku, jaką planuje na 2020 rok Prawo i Sprawiedliwość - powiedział we wtorek w Toruniu lider partii Teraz! Ryszard Petru. Ocenił, że propozycje z tzw. piątki Kaczyńskiego zagrażają stabilności polskiej gospodarki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • pamiętający(2019-03-26 14:54) Zgłoś naruszenie 10

  To dopiero ekonomista - który nie ma zielonego pojęcia o finansach państwa .Ale nie ma się komu dziwić jak się jest PO szkole słynnego wykładowcy który to zamiast swego ł... schładzał polską gospodarkę . Nawet uczeń podstawówki jest w stanie zrozumieć ,że pieniądze wydane przez państwo w formie podatków jest zwracane w granicach 50 % w pierwszym lub najpóżniej w drugim obiegu.Pozostała wartość procentuje w postaci inwestycji których rezultaty należy uwzględniać w latach następnych . Czy dobijanie przedsiębiorstw .lichwiarskie odsetki od kredytów jak i odsetki od lokat kiedy to zamieniano dolary na złotówki ,żeby po kilkunastu miesiącach prawie podwajała się kwota ,którą ponownie zamieniano na dolary i wyprowadzano za granicę za czasów "profesora " było najlepszym rozwiązaniem dla przekształcającego się kraju ? W praworządnym kraju ,dziś tenże "profesor " powinien do śmierci oglądać świat za krat !!!!

  Odpowiedz
 • green(2019-03-26 17:15) Zgłoś naruszenie 00

  GIEREK to byl fajny przywodca. Tez,jak teraz dawal zyc polakom.

  Odpowiedz
 • Zenon(2019-04-03 22:49) Zgłoś naruszenie 00

  Nich się nie boi Petru że mu braknie kasy na wczasy z Joanna-niech myśli mozgiem jaki niego ekonomista -to ja jestem Papież

  Odpowiedz
 • miklasz(2019-04-04 20:55) Zgłoś naruszenie 00

  Petru apeluje żeby emeryci wzięli dodatkową emeryturę ale głosowali przeciw PIS. To na kogo mają glosować, na tych co mówili ciągle, że nie ma piniendzy ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie