Rosjanie bez dostępu do ETPCz? Czaputowicz: Liczymy, że uda się temu zapobiec

22.03.2019, 14:55; Aktualizacja: 22.03.2019, 15:05
Jak dodał, dostęp Rosjan do Trybunału w Strasburgu jest kwestią ogromnej wagi, a niewypracowanie rozwiązania tego problemu byłoby porażką dla RE.

Jak dodał, dostęp Rosjan do Trybunału w Strasburgu jest kwestią ogromnej wagi, a niewypracowanie rozwiązania tego problemu byłoby porażką dla RE.źródło: ShutterStock

Liczymy, że uda się wypracować kompromis i zapobiec pozbawieniu mieszkańców Rosji dostępu do ETPCz i systemu praw człowieka - podkreślił szef MSZ Jacek Czaputowicz. Sekretarz generalny Rady Europy Thorbjoern Jagland wyraził nadzieję, że uda się uniknąć wystąpienia Rosji z Rady.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • JasneJest(2019-03-22 19:52) Zgłoś naruszenie 10

    Gagu-gadu, 140 milionów Rosjan - ale jaki jest powód "ruxitu"?! Dlaczego Rosja chce wyjść z Rady Europy? Czy to informacja, której nie udało się zdobyć tzw. redaktorom tzw. agencji informacyjnej PAP. A żeby było też i "na drugą nóżkę": nie udało się też i redaktorom "Gazety Prawnej", których NIC nie powstrzymuje od dopisania swojego komentarza-uzupełnienia pod nienaruszalną (a jakże!) treścią komunikatu PAP? Może jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o szmal? Przy okazji ciekawe byłoby wyjaśnienie odrzuconego złgoszenia Białorusi na początku lat 90.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tfuuuuu, co za obłuda(2019-03-23 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    Robią wszystko pod dyktando jankesów aby Ruskich wyeliminować z życia publicznego a przy okazji aktorzą o empatii.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie