Kaczyński: Stawiłbym się w prokuraturze, jeśli byłoby wezwanie ws. Srebrnej

02.03.2019, 09:04; Aktualizacja: 02.03.2019, 09:18
W piątek Birgfellner po raz czwarty stawił się w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Prokuratura ma kontynuować przesłuchanie austriackiego biznesmena. "Oczekujemy natychmiastowego wszczęcia śledztwa" - powiedział dziennikarzom pełnomocnik Austriaka, mec. Roman Giertych, który wraz ze swoim klientem przybył w piątek rano do prokuratury.

W piątek Birgfellner po raz czwarty stawił się w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Prokuratura ma kontynuować przesłuchanie austriackiego biznesmena. "Oczekujemy natychmiastowego wszczęcia śledztwa" - powiedział dziennikarzom pełnomocnik Austriaka, mec. Roman Giertych, który wraz ze swoim klientem przybył w piątek rano do prokuratury.źródło: ShutterStock

 Jeśli prokuratura wezwałaby mnie na przesłuchanie, to stawiłbym się, jestem obywatelem jak każdy inny - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński pytany, czy stawiłby się w prokuraturze gdyby wszczęte zostało śledztwo po zawiadomieniu ws. budowy wieżowców dla spółki Srebrna, a on został wezwany.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Nasz(2019-03-02 09:35) Zgłoś naruszenie 50

    deweloper jak zwykle niewinny.

    Odpowiedz
  • Kamil(2019-03-02 10:05) Zgłoś naruszenie 30

    Nie rozumiem, po co Kaczyńskiemu ten negatywny rozgłos? Dlaczego nie załatwił sprawy we własnym gronie?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mozna temu co mówi ...(2019-03-02 12:11) Zgłoś naruszenie 30

    nawet przyklasnąć … ale później szybko i dokładnie … UMYĆ RĘCE !!!. Nie ma sobie nic do zarzucenia i "sumienie" ma czyste, … bo NIEUŻYWANE

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-03-02 13:23) Zgłoś naruszenie 30

    No właśnie dlaczego Zerro nie zaprasza kaczego gnoma na przesłuchanie?Bardzo ciekawe.A kaczka tnie głupa!!!

    Odpowiedz
  • białe jest czarne(2019-03-02 11:59) Zgłoś naruszenie 30

    W porządnym państwie dyktatury to prokurator przychodzi na dywanik do dyktatora a nie na odwrót. Asystenci dyktatora do roboty !!!

    Odpowiedz
  • @(2019-03-02 10:46) Zgłoś naruszenie 20

    Zobaczycie teraz Żebro wystawi wezwanie i wielce Kaczy pokaże jaki to jest prawy obywatel, a wiadomo, że nic to nie zmieni bo szef ustawiony jak wszyscy przez niego. Budżetówka was rozliczy!!!!

    Odpowiedz
  • Aż się prosi, ...(2019-03-02 12:03) Zgłoś naruszenie 20

    … żeby Niektórym należałoby jednak wytoczyć … PROCES MYŚLENIA. Bujać to można jedynie CIEMNY LUD jakiejś Sekty , ale nie Tych … co WIDZĄ i SŁYSZĄ … oraz mają do tego MÓZG, a nie MÓŻDZEK !!!

    Odpowiedz
  • Czy aforysta St.J. LEC nie miał racji ... ?(2019-03-02 11:50) Zgłoś naruszenie 20

    pisząc …. "KŁAMSTWO nie różni się od PRAWDY niczym, prócz tego, że NIĄ nie jest" … i pisząc też "I KOTA w worku można odwracać OGONEM". Samozwańczy "Zbawca Polski"" doszedł w tym już do perfekcji … !!!

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-03-02 13:41) Zgłoś naruszenie 00

    Trzymamy za słowo........ 😁

    Odpowiedz