Kempa: Upublicznienie taśm z rozmowami Jarosława Kaczyńskiego to brudna gra polityczna

05.02.2019, 09:42; Aktualizacja: 05.02.2019, 10:45
"Ewidentnie widać, że to jest po pierwsze, próba dość zmasowanego ataku na prezesa Zjednoczonej Prawicy, pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Po drugie, komuś pewnie zależy na tym, żeby grać nie tylko taśmami, ale też generalnie próbować insynuować, próbować tę sytuację w jakiś określony sposób eskalować" - powiedziała Kempa

"Ewidentnie widać, że to jest po pierwsze, próba dość zmasowanego ataku na prezesa Zjednoczonej Prawicy, pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Po drugie, komuś pewnie zależy na tym, żeby grać nie tylko taśmami, ale też generalnie próbować insynuować, próbować tę sytuację w jakiś określony sposób eskalować" - powiedziała Kempaźródło: ShutterStock

Upublicznianie nagrań ze spotkań prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego to brudna gra polityczna, próba zmasowanego ataku na niego. Komuś pewnie zależy, żeby grać nie tylko taśmami, ale też próbować tę sytuację eskalować - powiedziała we wtorek minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • KORYTO PLUS(2019-02-05 11:00) Zgłoś naruszenie 70

    Prawda boli, jak cbs nagrywal i publikowal u Sowy to bylo super.

    Odpowiedz
  • realista(2019-02-05 11:11) Zgłoś naruszenie 70

    MGR administracji czy to prawnik ? ..............a ustawowy wymóg publikacji wyroków w ustawowym terminie to nie rażące naruszenie prawa ? KPA należy się uczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • olo(2019-02-05 12:59) Zgłoś naruszenie 40

    Teraz to brudna gra polityczna??? a jak obrażaliście dziadka Tuska to było ok tak???? Mam nadzieje, że ludzie w wyborach pokażą wam gdzie wasze miejsce

    Odpowiedz
  • al(2019-02-05 14:55) Zgłoś naruszenie 40

    kempa kompromituj się dalej - świetnie ci to wychodzi.

    Odpowiedz
  • To tylko(2019-02-05 18:19) Zgłoś naruszenie 30

    pokazanie realnej prawdy.

    Odpowiedz
  • Jak GW się skompromitowała (2019-02-05 22:37) Zgłoś naruszenie 11

    ukazując p.Kaczyńskiego jako kulturalnego i prawego człowieka w odniesieniu do chociażby "h-j du-pa i kamieni. kupa" (to prawda była) ne wspominając o złodziejskiej reprywatyzacji, gdzie sądy i prawnicy wraz z ratuszem kręciii lody kosztem zwykłych ludzi. Brawo p. Kaczyński za uczciwość i klasę -wszystko zgodnie z prawem..

    Odpowiedz