Sprawa Niesiołowskiego. W tle afera obyczajowa

31.01.2019, 12:27; Aktualizacja: 31.01.2019, 12:49
Niesiołowski pytany o tę sprawę w Sejmie przez dziennikarzy, zapewnił: "żadnych łapówek nie brałem". "Nie mam żadnych zarzutów" - podkreślił. Oświadczył, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów. Dodał, żeby pytać o sprawę "tych geniuszy z CBA". "Chodzi o przykrywkę chyba Kaczyńskiego (...), jego taśmy, prosta sprawa, banalna. Wymyślili, wielka operacja" - powiedział.

Niesiołowski pytany o tę sprawę w Sejmie przez dziennikarzy, zapewnił: "żadnych łapówek nie brałem". "Nie mam żadnych zarzutów" - podkreślił. Oświadczył, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów. Dodał, żeby pytać o sprawę "tych geniuszy z CBA". "Chodzi o przykrywkę chyba Kaczyńskiego (...), jego taśmy, prosta sprawa, banalna. Wymyślili, wielka operacja" - powiedział.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Lukasz Wegrzyn Agencja Gazeta

Poseł Stefan Niesiołowski z klubu PSL-Unii Europejskich Demokratów miał pomagać zatrzymanym przez Centralne Biuro Antykorupcyjne biznesmenom "w dostarczaniu miału węglowego i fosforytu do zakładów należących do spółki skarbu państwa" - pisze w czwartek Se.pl.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie