Żołnierze i pracownicy cywilni z podwyżkami w 2019 roku

31.12.2018, 10:01; Aktualizacja: 31.12.2018, 10:22
Polscy żołnierze z podwyżkami od 2019 roku

Polscy żołnierze z podwyżkami od 2019 rokuźródło: ShutterStock

Od 1 stycznia wejdą w życie podwyżki dla żołnierzy i pracowników cywilnych wojska. Średnie uposażenie żołnierzy zawodowych od nowego roku wzrośnie o ok. 540 zł. "na rękę". Pracownicy cywilni wojska otrzymają podwyżki wynagrodzeń o ponad 300 zł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (78)

  • Jaco(2019-02-05 00:37) Zgłoś naruszenie 00

    Pensja w lutym i rozczarowanie jakie 500 na rękę oszustwo

    Odpowiedz
  • Onufry (2019-01-25 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    Jak dla kogoś kto nie pracuje w MON -nie to te podwyżki dla wojska są niezrozumiałe bo jak można narzekać skoro co roku są jakieś podwyżki ,premie oraz awanse a sprawa wygląda tak; Ci najniższej w hierarchii jedzą ryż, Ci wyżej kapustę a najwyżej mięso to razem jak komuś się wydaje wychodzi że w armii mają Gołąbki. 😁😂😃.

    Odpowiedz
  • Żołnierka(2019-01-04 20:04) Zgłoś naruszenie 01

    MON czeka z otwartymi ramionami.

    Odpowiedz
  • glood(2019-01-03 23:32) Zgłoś naruszenie 01

    Ja zapraszam tych chętnych do pracy w MON.Jak nie znam się na górnictwie to się nie wypowiadam.10 lat orałem na drugim końcu Polski w linii ,,że względu na potrzeby sił zbrojnych.Bez rodziny która była w Opolu.Teraz jestem w składnicy i chętnie wróciłbym tam do lini,choć nurkowanie pod lodem to żaden miód,a rozpoznanie,rozminki, zajęcia minerskie to nie leżenie. bykiem.

    Odpowiedz
  • Patriota (2019-01-03 17:37) Zgłoś naruszenie 11

    Kłamstwo goni kłamstwo... .. dzisiaj jest już 3 stycznia i nikt nic nie wie A pensje poszły po staremu więc jeśli ktoś chciał poniżyć kadrę WP to mu się udało A przy okazji ją totalnie skłócił, brawo dla tych wszystkich co mieli ale...się nie udało (Jak zawsze) przygotować rozporządzenie na czas..... żenada roku 2019 brawo.... A Putin pije szampana i się śmieje

    Odpowiedz
  • Gitierez(2019-01-03 17:33) Zgłoś naruszenie 21

    Oszukali nas banda decydentów gdzie ta podwyżka dla żołnierzy tyle o tym gadali a policja dostała bo strajkowała a żołnierzy nie może to sobie poczeka he he

    Odpowiedz
  • JA(2019-01-03 14:41) Zgłoś naruszenie 00

    a H z wami 15 lat i emerytura wiecej nie bede siedzial w tym *****

    Odpowiedz
  • Gość 77(2019-01-03 13:51) Zgłoś naruszenie 01

    Powinno się jeszcze wziąć za tych co kradną mienie wojskowej jawnie i się z tego śmieją

    Odpowiedz
  • szeregowy(2019-01-03 11:42) Zgłoś naruszenie 01

    gdzie te podwyzki?????

    Odpowiedz
  • oszukany(2019-01-03 09:09) Zgłoś naruszenie 11

    Gdzie podwyżki?! Wczoraj wyszły rozporządzenia o podwyżkach dla Policji, Straży Pożarnej i SOPu a gdzie rozporządzanie dla wojska?? Czyżby nie starczyło już kasy i jednak obeszliśmy się smakiem?

    Odpowiedz
  • Marynarz(2019-01-03 08:16) Zgłoś naruszenie 21

    Brak podwyzki i nawet nic o tym nie wiadomo. Brak tabel o wynagrodzeniach i brak jakichkolwiek ustaleń kto ile miałby dostać. Oszukują nas bo wiedzą doskonale że wojsko nie może strajkowac i traktują nas jak murzynow do zbierania bawełny. Nie dość że brak nowoczesnego sprzętu to i gowniania pensja. Cały czas mydłą nam oczy. A sądzę że nam szeregowym należy się jakaś uczciwa zapłata bo to dzięki nam to wojsko w Polsce istnieje.

    Odpowiedz
  • Pdf(2019-01-02 22:40) Zgłoś naruszenie 10

    Ktoś chyba króciutko służy. Oprócz podwyżki w 2017 roku wszystkie w ostatnich latach były zawsze w kwietniu. Dostaniecie wyrównanie i będzie szał zakupów.

    Odpowiedz
  • WOP(2019-01-02 18:20) Zgłoś naruszenie 11

    To przyjdź i chodź po pasku granicznym w zimę przy minusie ponad 20 w nocy albo lez czekając na zasadzkę na glebie i tam nie masz ciepłego baru i knajpy gdzie wejdziesz i się zagrzejedz tylko krzaczory i czekanie na uchodźców. Zobaczymy czy ten poligon 1 miesiąc w roku w wakacje płatny nie jest 100 rady lepszy od codzienności nie płatnej za służbę bo u nas czegoś takiego nie ma jak płatna służba

    Odpowiedz
  • Tf(2019-01-02 17:23) Zgłoś naruszenie 50

    Dobrze ze nie odpisali jakiego roku od 1 stycznia podwyżka ☺️ 2020r już niedlugo

    Odpowiedz
  • szeregowy(2019-01-02 16:33) Zgłoś naruszenie 80

    Kiedy ta podwyzka?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hmmm (2019-01-02 15:26) Zgłoś naruszenie 90

    Podwyżki brak. Ciekawe, znaczy wyrównanie jak zwykle ehh

    Odpowiedz
  • Żołnierz(2019-01-02 15:23) Zgłoś naruszenie 63

    Nie wiem jak to jest i skąd te średnie zarobki skoro ja jako starszy chorąży z 20 letnim stażem nie mam rzekomej średniej płacy w wojsku i sporo jeszcze do tej średniej brakuje. Z tego wynika że aby zarabiać średnią to trzeba być co najmniej porucznikiem z 10 letnim stażem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pawlisko(2019-01-02 15:18) Zgłoś naruszenie 252

    No dokładnie gdzie ta wielka podwyżka, bo na konto tyle samo wpłynęło dzisiaj co i w zeszłym miesiacu

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Aaa(2019-01-02 15:12) Zgłoś naruszenie 371

    I co z podwyżka i?, bo żadnej dzisiaj nie zauważyłam!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Abedar(2019-01-02 12:56) Zgłoś naruszenie 545

    Żołnierze o nic nie walczą, bawią się w wielkiej piaskownicy zwanej poligonem, o 15:00 do domku, wszystko co na czerwone w kalendarzu wolne i jeszcze dostają kasę. To kpina, policjanci, strażaki i pograniczniki każdego dnia toczą swoją małą wojnę i to nie plastikowe kulki tylko o swoje życie a jak się pomylisz to prokurator cię ukarze i wywalą z roboty. O każdy grosz trzeba walczyć, to jest kpina ze strony naszego państwa.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz