Po tekstach DGP minister zaczął szukać pieniędzy dla IMGW

autor: Karolina Baca-Pogorzelska, Tomasz Żółciak30.08.2018, 15:18; Aktualizacja: 30.08.2018, 15:28
Pismem z 3 sierpnia 2018 r. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej rozesłał do uzgodnień projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie przyznania, z ogólnej rezerwy budżetowej, środków finansowych z przeznaczeniem na dofinansowanie państwowej służby hydrologiczno-meteorologicznej oraz państwowej służby hydrogeologicznej - podaje ministerstwo.

Pismem z 3 sierpnia 2018 r. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej rozesłał do uzgodnień projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie przyznania, z ogólnej rezerwy budżetowej, środków finansowych z przeznaczeniem na dofinansowanie państwowej służby hydrologiczno-meteorologicznej oraz państwowej służby hydrogeologicznej - podaje ministerstwo.źródło: ShutterStock

Po serii naszych publikacji dotyczących katastrofy finansowej w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk zaczął szukać pieniędzy dla podległej mu jednostki. Ale ubiec go może minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Bert(2018-08-30 16:52) Zgłoś naruszenie 32

    Szanowne pismaki, postarajcie się, zróbcie coś, żeby po tekstach DGP we wrześniu przez tydzień popadało a potem jeszcze przez dwa było ciepło, bo nie pozbierałem sobie grzybków w tym roku.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pis da(2018-08-31 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    ... nie dał ? A to szkoda.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie