Polska zostanie przesłuchana w ramach artykułu 7: Ambasadorowie ustalili zasady

21.06.2018, 07:24; Aktualizacja: 21.06.2018, 07:33
Komisja Europejska

Komisja Europejskaźródło: ShutterStock

Ambasadorowie państw członkowskich UE po długiej dyskusji ustalili w środę wieczorem w Brukseli tryb wysłuchania Polski w ramach procedury z art. 7 unijnego traktatu – podały PAP źródła unijne.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (5)

 • To prawda ,w POlsce jest bezprawie(2018-06-21 08:16) Zgłoś naruszenie 31

  .........Wybaczcie ale w Polsce nie ma prawa ,w Polsce są Pozory prawa-- tylko dwa przykłady !np..."darmowe dyżury domowe (art 151 KP) czy wstecznie działająca na niekorzyść spracowanych i wykorzystanych pracowników Ustawa o Emeryturach Pomostowych! To udowadnia ,ze Polska to kraj oszustów,złodziei i cynicznych cwaniaków w którym nie warto wobec państwa być uczciwym. To tutaj POlicjanci ,Wojskowi ,SBcy moga mieć emerytury po 15 latach pracy a ludzie spracowani od bardzo wczesnych lat ,także w soboty i święta muszą zasuwać po 50 i więcej lat na emerytury z których i tak sie Ich okradnie. Lepiej się też spytajcie kiedy Tusk znajdzie się za kratami gdzie jego od dawna miejsce za same tylko słowa o II filarze:.„Udowodnijcie Mi że te --(dziedziczone )--składki są Wasze”.i przywłaszczenie ich na potrzeby jego potrzeb POlitycznych.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • jak to powiedził Donald(2018-06-21 08:17) Zgłoś naruszenie 21

  Jak to powiedział Tusk" jak jesteś biedny to i tak Ciebie nie stać na ubranie" --no to możemy podnosić VAT ,biedni i tak nic nie stracą gdyż nie kupują! jaki morał z tego

  Odpowiedz
 • obserwator(2018-06-21 09:11) Zgłoś naruszenie 20

  ciąg dalszy grilowania Polski, bo nie robi tak jak chcą dziadkowie z UE

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2018-06-21 08:10) Zgłoś naruszenie 20

  To całkowita pradwa ,że w Polsce są łamane prawa człowieka......To jest nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później od 15r zycia , w szkodliwych i nieb warunkach pracy ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych --ludzi Tych wręcz Okradziono cynicznie i bezczelne ze złamaniem wszystkich zasad i praw zawartych w Konstytucji RP --: Zastanawiające jest jak szybko i dokładnie zapomniano wstecznie o działającej bo z 2008r na 1998r Ustawie o Emeryturach POmostowych okradającej aż w 14 punktach bezprawnie (niekonstytucyjnie) robotników z pracy w niebezpiecznych i szkodliwych warunkach lecz dającej Im zamiennie rekompensaty za tą krzywdę jednak pod warunkiem: że dożyją nowego wieku emerytalnego i finansowane z tych potencjalnych emerytur osób co nie dożyją. A gdzie obietnice Dudów -40 lat i finite albo eutanazja.!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie