Dlaczego muzułmańscy uchodźcy zabijają?

autor: Małgorzata Maciejewska04.02.2017, 08:45
Walka z rasizmem i terroryzmem, które okazują się lustrzanymi odbiciami, musi polegać na likwidacji systemowego wykluczenia, zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym

Walka z rasizmem i terroryzmem, które okazują się lustrzanymi odbiciami, musi polegać na likwidacji systemowego wykluczenia, zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnymźródło: ShutterStock

Od czasu letniej fali ataków terrorystycznych w Europie mieliśmy kilka miesięcy spokoju, lecz temat uchodźców nie zniknął z czołówek gazet. Wisząca w powietrzu groźba islamistycznej przemocy, stale wykorzystywana do krytykowania unijnej polityki otwartych granic, zmaterializowała się po kilku miesiącach pod postacią przedświątecznego zamachu w Berlinie.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (40)

  • auslander(2017-02-05 18:00) Zgłoś naruszenie 32

    pani Malgorzata glosi swoje dziwne poglady w Gazecie Prawnej ,ale jakos boi sie pokazac swoje oblicze ,na miejscu fotografii widnieje puste miejsce,czyzby sama nie byla do konca przekonana w to cg glosi Strach ??,czy brak urody ??? Sam artykul to kompletna bzdura nie majaca nic wspolnego z rzeczywistoscia ! Pani Malgorzato ! przed napisaniem podobnych dyrdymalkow radze na wlasna reke wybrac sie do dzielnic mulzumanskich w okolicach Paryza, Berlina czy Bruxelli ,prosze sobie zrobic spacerek na swiezym powietrzu samotnie bez ochrony I bez burki na glowie w modnych ciuszkach paryskich ,zobaczymy jak daleko pani zajdzie ,,heheheheheheheehehehe !,pisac bzdury siedzac w wygodnym fotelu I bezpiecznym miejscu kazdy glupi potrafi ,,,,rzeczywistosc jestI zgola inna !

    Odpowiedz
  • chichot(2017-02-04 18:35) Zgłoś naruszenie 33

    Hipotetycznie zakłada. Widzę,że autorka namawia do przyjmowania "miłosiernych i nas kochających arabów. To ja zakładam, "hipotetycznie", że w niedalekiej przyszłości będziemy uciekali na półwysep arabski przed arabami.

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2017-02-05 13:11) Zgłoś naruszenie 31

    Gender Studies i wszystko jasne.... Żeby cokolwiek w tym tekście miało choć odrobinę sensu, to warunkiem koniecznym jest byśmy "wyobrazili sobie...", a następnie "...jeszcze mocniej popuścili wodze fantazji..." i tak w niemal każdy akapicie... Dodatkowo jeszcze trochę wczucia się w to, co czują "inni" i mamy twarde przesłanki do błyskotliwych wniosków typu: "rasizm=terroryzm" w znaczeniu, że terroryzm islamskich "uchodźców" to jedynie skutek ich frustracji wszechobecnym europejskim rasizmem. Swoją drogą ciekawe co na to powiedziałyby różne lewackie partyzantki i ugrupowania terrorystyczne, które właśnie dowiedziały się, że są "rasistowskie"? No dobrze, po tym humorystycznym wstępie chciałbym do szanownej autorki tego tekstu wystosować dramatyczny apel - prośbę, a jeśli trzeba to i błaganie, by powstrzymała się od podpisywania tego typu wykwitów swojej bujnej wyobraźni jako "doktor filozofii, matematyczka". "Wykładowczyni Gender Studies w IBL PAN" jak najbardziej wystarczy i jest o wiele bardziej adekwatne...

    Odpowiedz
  • Byłem w KSA(2017-02-05 11:43) Zgłoś naruszenie 20

    i Saudyjczycy nigdy nie zezwolą arabskim przygłupom na osiedlanie się....wiedzą, że ci nowi osadnicy są przesiąknięci nienawiścią do wszystkich. Owszem w KSA trochę tych arabów z ościennych krajów pracuje ale są skoszarowani w obozach za miastem i pod scisłym nadzorem służb specjalnych. Więc jeżeli Saudowie mają ich za zero.....a Europa bierze pełnymi garściami to chyba UE padło na mózg. Zresztą w Parlamencie UE brytyjscy posłowie już UE podsumowali....to bezmózgie towarzystwo lewackie wzajemnej adoracji .

    Odpowiedz
  • sprawiedliwości(2017-02-04 18:06) Zgłoś naruszenie 21

    uchodżcy muzułmańscy -Bomba z opóznionym zaplonem ---Zabijają ich dzieci , urodzone w kraju do którego przybyli , który dał im ....nowe życie

    Odpowiedz
  • Ziutek(2017-02-05 12:07) Zgłoś naruszenie 20

    Przeczytać koran i książki Fallaci. Bez tej wiedzy nie ma co dyskutować......

    Odpowiedz
  • EWA(2017-02-04 18:49) Zgłoś naruszenie 10

    dlaczego powyzej propaganda? dlaczego pisza tu sami debile i kretyni, nabijani w butelke przez obcokrajowcow?

    Odpowiedz
  • jojo(2017-02-04 23:58) Zgłoś naruszenie 13

    W końcu jakiś głos rozsądku, ale w kraju ekspertów od islamu to grochem o ścianę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ha(2017-02-07 21:08) Zgłoś naruszenie 10

    Autor jest idiotą

    Odpowiedz
  • hiena(2017-02-04 23:24) Zgłoś naruszenie 10

    Muslim = morderca. Czy potrzeba nam wiedziec dlaczego? Oni nie potrzebuja powodu. Ich od namlodszych lat ucza, ze nasze zycie nei ma wartosci i jesli nie klepiemy poklonow przed ich bozkiem allahem, to trzeba nas zabic. A Pomaska i reszta kurvvidolka chce sprowadzic to bydlo do Polski. W interesie Polakow jest, aby do tego nei dopuscic, a Pomaske i Karnowskiego ukarac - przykladnie ukarac.

    Odpowiedz
  • Zzz(2017-02-04 18:02) Zgłoś naruszenie 11

    Statystyka drogi panie. Królowa nauki. Ilu murzynów z biednej Etiopii wysadzało ludzi w powietrze? Też mają ciężko.

    Odpowiedz
  • standard(2017-02-04 19:11) Zgłoś naruszenie 13

    Małgorzato Anno Maciejewska, doktorko filozofii, matematyczko, wykładowczyni Gender Studies w IBL PAN - jedź do jakiegoś kraju islamskiego ! Zacznij im głosić swoje posłanie genderu, feminizmu, LGBT i nienawiści do chrześcijaństwa, tudzież co tam jeszcze masz w głowie, na pewno przyjmą cie z otwartymi rekoma. Jesteś podręcznikowym dowodem, że nieudane życie uczuciowe i zżerająca zazdrość niektórych frustruje w stopniu masakrycznym. Gdyby Hitler i Stalin mieli udane związki to by nie byli potworami prawda ?

    Odpowiedz