statystyki

Henryk Wujec: Mogę dać się pokrajać za Lecha Wałęsę

19.02.2016, 14:01; Aktualizacja: 19.02.2016, 14:04

H. Wujec: Mogę dać się pokrajać za Wałęsę

Znam Wałęsę od mniej więcej 1978 roku. Od tego momentu mogę dać się pokrajać za Wałęsę - powiedział Henryk Wujec. Były działacz opozycji demokratycznej w PRL podzielił życiorys Lecha Wałęsy na dwa okres - do roku 1975 i późniejszy okres. - W momentach najtrudniejszych obronił Solidarność i Polskę w stanie wojennym. Inni pękali, on nie pękł. To jest okres bohaterski. Tamtego okresu nie znam - stwierdził.

Reklama


Reklama


.

Reklama


Źródło:x-news

Reklama

 • Ochroniarz Wałęsy(2016-02-19 15:06) Odpowiedz 131

  ..Nie wiem czy ten Bolek był Bolkiem czy tylko udawał,że nim był! ale wiem juz po latach iż na tytuł Przewodniczącego Solidarności i członka KORu nigdy nie zasluzył . Nigdy ,przenigdy nie słyszałem od niego aby upomniał sie o jaskrawe łamanie praw pracowniczych a taki powinien być przez całe zycie rasowy przewodniczący szczególnie gdy był juz Prezydentem czy POtem.. .............Wręcz przeciwnie -- ten Narcyz -ten zadufany człowiek -- chciał Pałować innych robotników którzy walczyli o swoje prawa w tym emerytalne. Ten Osiołek chciał poniewierać ludzi wyzyskanych ,spracowanych i okradanych -zatrudnionych od 15r zycia ,pracujacych także bez wypoczynku w soboty i swieta .On niezareagowal także jak Pierwszy zaćpany Król Europy okradł Ich wstecznie z praw za Szkodliwe i Niebezpi Warunki Pracy mówiąc na odmiane "” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " .........-- a co zrobili za Jego akceptacją z Innymi zmuszając do 52 lata pracy mówiąc o nadgodzinach..!!! Dla mnie On Wałęsa nawet jeżeli nie był TW BOLEK to nim będzie na zawsze. I jeszcze jedno - wracaj do Danusi Narcyzie! "” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " .........-- a co zrobili za Jego akceptacją z Innymi zmuszając do 52 lata pracy,nie mówiąc o nadgodzinach-- slusznie piszesz . I to jest dowód na to ,że przez takich jak Oni (Wałęsa ,Tusk) krajem nadal rzadzili SBcy oraz Milicjanci i bawią się za pieniadze Narodu a reszta narodu na Nich musi zasuwać. Rewolte zrobiła więć Sbecja. Wyjaśnijmy jeszcze ,czy pierwszy Platfus Borusewicz był czy nie EsBekiem. Latwo mu było zarzucić Piotrowi Dudzie że słuzył w desancie tak jak Ja ale nie miął odwagi POwiedzieć Tuskowi aby wojskowym też wydluzyć wiek emerytalny.

  Pokaż odpowiedzi (2)
 • Wujo(2016-02-19 14:33) Odpowiedz 80

  Najpierw to daj się pan się pokrajać za osobę, którą przejechałeś. Na autorytet moralny jest już chyba za późno.

 • Inspektor Pracy(2016-02-19 14:57) Odpowiedz 80

  ................"” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " .........-- a co zrobili za Jego akceptacją z Innymi zmuszając do 52 lata pracy,nie mówiąc o nadgodzinach-- slusznie piszesz . I to jest dowód na to ,że przez takich jak Oni (Wałęsa ,Tusk) krajem nadal rzadzili SBcy oraz Milicjanci a reszta narodu na Nich musi zasuwać. Rewolte zrobiła więć SBecja.

 • POukładane komusze katiusze atakują???????(2016-02-19 17:53) Odpowiedz 60

  okrągły stół przypieczętował tylko,jak od wewnątrz do solidarności weszli komuchy i dostali przyzwolenie na działanie,to było powodem mądrych ludzi aby nie wstępować w bagno antyrobotnicze.Wyszło i ludzie zrozumieli po 25 latach że byli i są nadal oszukiwani przez POstkomunistów.

 • Polacy(2016-02-19 15:12) Odpowiedz 60

  ..Nie wiem czy ten Bolek był Bolkiem czy tylko udawał,że nim był! ale wiem juz po latach iż na tytuł Przewodniczącego Solidarności i członka KORu nigdy nie zasluzył . Nigdy ,przenigdy nie słyszałem od niego aby upomniał sie o jaskrawe łamanie praw pracowniczych a taki powinien być przez całe zycie rasowy przewodniczący szczególnie gdy był juz Prezydentem czy POtem.. .............Wręcz przeciwnie -- ten Narcyz -ten zadufany człowiek -- chciał Pałować innych robotników którzy walczyli o swoje prawa w tym emerytalne. Ten Osiołek chciał poniewierać ludzi wyzyskanych ,spracowanych i okradanych -zatrudnionych od 15r zycia ,pracujacych także bez wypoczynku w soboty i swieta .On niezareagowal także jak Pierwszy zaćpany Król Europy okradł Ich wstecznie z praw za Szkodliwe i Niebezpi Warunki Pracy mówiąc na odmiane "” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " .........-- a co zrobili za Jego akceptacją z Innymi zmuszając do 52 lata pracy mówiąc o nadgodzinach..!!! Dla mnie On Wałęsa nawet jeżeli nie był TW BOLEK to nim będzie na zawsze. I jeszcze jedno - wracaj do Danusi Narcyzie! Wyjaśnijmy jeszcze ,czy pierwszy Platfus Borusewicz był czy nie EsBekiem. Latwo mu było zarzucić Piotrowi Dudzie że słuzył w desancie tak jak Ja ale nie miął odwagi POwiedzieć Tuskowi aby wojskowym też wydluzyć wiek emerytalny.

 • no tak(2016-02-19 14:15) Odpowiedz 51

  Rozwalacze Komuny kończyli marnie ( thatcher, reagan wojtyła ) i zapewne smażą się w piekle a ten polski gamoń cały zasrany i w hańbie za współpracę z bezpieką !

 • Spokojnie ....(2016-02-19 16:59) Odpowiedz 50

  .... Kajetan został już ujęty !

 • to jest w byłych aktach KM Milicji w Gdańsku(2016-02-19 16:54) Odpowiedz 50

  Obrzydliwy stary obłudnik u koryta. Chroni człowieka, który nie tylko donosił m. in. na kolegów z Wydziału W-4 ale brał również za to wynagrodzenie> Jak obliczyłem te 13100 zł z tamtych czasów to ponad 0,5- roczna pensja (!)

 • Nie mogę słuchać ...ujca(2016-02-19 17:10) Odpowiedz 40

  Temu człowiekowi coś się POprzestawiało. Jeśli Wałęsa był taki kryształowy, to dlaczego w czasie prezydentury opróżnił teczki na temat Bolka znajdujące się w archiwach UOP? Proponuję żeby przestawić temu na pół ślepemu kierowcy pierwsze litery imienia i nazwiska, tzn. czytać Wenryk H...c.

 • KALIF(2016-02-19 17:35) Odpowiedz 40

  Gdyby Lech Wałęsa w przeszłości przyznał się do ciemnych epizodów w swoim życiorysie, niemożliwa byłaby sytuacja, że ktoś za pomocą groźby lub szantażu usiłuje cokolwiek na nim wymóc lub od niego uzyskać. Gdyby Wałęsa w przeszłości się przyznał, to nie byłoby jego spektakularnego i bolesnego upadku, który właśnie na naszych oczach nastąpił.

  Pokaż odpowiedzi (1)
 • greg(2016-02-19 23:53) Odpowiedz 10

  coś n iesłychanego. Zdrajcy Polski i solidarnościowej ścieżki polskiej do zmian...Niesłychane, że tacy jeszcse żyją...

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama