statystyki

Prawicowi politycy popierają pikiety przeciwko przyjmowaniu imigrantów

24.01.2016, 09:54

Wyjdą na ulice, by sprzeciwić się osiedlaniu islamskich imigrantów w Polsce. Środowiska związane z Ruchem Narodowym organizują manifestacje w Górze Kalwarii i Białymstoku.

Reklama


Reklama


Poseł ruchu Kukiz'15 i członek Ruchu Sylwester Chruszcz wyjaśnia, że przeciwko sprowadzaniu imigrantów z Bliskiego Wschodu coraz częściej są nie tylko zwykli mieszkańcy, ale i samorządowcy.

 "Jeździmy po kraju i zauważamy spory sprzeciw wśród władz lokalnych. Tak było chociażby w Olecku, gdzie pod koniec ubiegłego roku pikietował z nami również miejscowy burmistrz. Chcemy imigrantów, ale z krajów byłego Związku Radzieckiego, bliskich nam kulturowo. Mówimy "nie" imigrantom muzułmańskim" - tłumaczy poseł.

Ruch Kukiz'15 chce też rozpisania referendum w sprawie nieprzyjmowania imigrantów do Polski. W tym celu rozpoczął zbiórkę podpisów. Zgodnie z obowiązującym prawem, inicjatywę referendalną ma pół miliona obywateli.

Przeciwko sprowadzaniu imigrantów opowiada się również europoseł i lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke. Szczególnie nie podoba mu się pomysł osiedlania przybyszów w specjalnych ośrodkach. "Gdyby było nawet nie 7, a 70 tysięcy uchodźców i gdyby podzielono ich na poszczególne gminy, nikt by ich nie zauważył. Jeśli wsadzimy ich do obozów, będą się nudzić i dostawać pieniądze za nic. Miejscowi będą wściekli i zaczną się bijatyki między imigrantami i młodymi narodowcami" - przestrzega eurodeputowany.

Pikiety Górze Kalwarii i Białymstoku rozpoczną się o 13.00.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • Popieram(2016-01-24 11:19) Odpowiedz 81

  Ludzie mają prawo i własną wiedzę jak żyć. Takie NWO niech sobie robią "lewaki" itp we własnych domach i mieszkaniach. Niech RPO i Fundacje Sorosa (Batorego) przyjmą ich do własnych łóżek gdy islamskim mlodzieńcom "spuchną jądra ", to wtedy przejrzą na oczy., że ktoś im robi takie NWO w mózgach (za pieniądze masońskich sponsorów) , że szkoda mówić , bo i tak nie zrozumieją co czują unijne kobiety molestowane przez tych wyznawców Allacha. Celowa robota by wprowadzać chaos w Europie trwa i ograniczać dzięki temu prawa obywatelskie, to świadomy cel NWO na niszczenie państw narodowych. Inwigilacja każdego i w każdych warunkach, pełna kontrola jednostki, ale do tego potrzebne są rozróby uchodźców i zagrożenie Islamem bojowym UE i Europy, to wtedy ludzie sami poproszą by im ograniczać prawa w imię "rzekomego bezpieczeństwa". A chodzi jak zwykle o władzę bezwzględna nad nami i przeprowadzenie wreszcie odpowiedniej korekty zaludnienia świata (wymusi to robotyzacja i SI oraz odpowiednia manipulacja genetyką) , czyli czym więcej będzie robotów i cyborgów tym mniej elitom świta będzie potrzeba ludzi do pracy, a więc i ludzi na Ziemi. Ale dziś jeszcze możemy, to walczmy o swoje miejsce na Ziemi. Pełne poparcie dla tych ludzi.

 • brytan(2016-01-24 12:59) Odpowiedz 31

  nie dla arabów i murzynów ostatecznie polska dla ukraińców morze być.

  Pokaż odpowiedzi (1)
 • Gazda(2016-01-24 15:08) Odpowiedz 30

  Dla tych z tendencjami do obmacywania kobiet muszą się znaleźć miejsca w innych krajach

 • antysystempolska.pl---artykuł obrazuje jak nas(2016-01-24 12:04) Odpowiedz 30

  informują media i jak postepuja inni aby bronić swoich praw i wolności.

 • Pytanie do ... "Narodowców"(2016-01-24 16:01) Odpowiedz 00

  Neo-BOLSZEWICY z PIS ... już Wam nie wystarczają . że chcecie ... Bolszewików z CCCP. Zawsze to Swoi, ... nieprawdaż ?

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama