statystyki

Atak na uchodźców w Niemczech. Bójkę sprowokowali Polacy

12.01.2016, 13:04; Aktualizacja: 12.01.2016, 13:15
Atak Polaków na uchodźców w Niemczech

Atak Polaków na uchodźców w Niemczechźródło: PAP

Atak Polaków na uchodźców w Niemczech. Pięciu napastników zostało zatrzymanych.

reklama


reklama


Jak informuje gazeta "Rhein-Neckar Zeitung", w niedzielę wieczorem grupa Polaków wtargnęła do ośrodka dla uchodźców w Adelsheim w zachodnich Niemczech. Doszło do bójki, w której jedna osoba została ranna. Interweniowała policja. Zatrzymano pięciu Polaków w wieku od 22 do 43 lat, będących pod wpływem alkoholu.

Polacy, którzy mieszkają obok ośrodka, mieli mieć ze sobą noże. Policja prowadzi dochodzenie. Do burdy doszło prawdopodobnie dlatego, że uchodźcy wyrzucili na ulicę zawartość kosza na śmieci

reklama


Źródło:IAR

reklama

  • Barbarossa(2016-01-12 13:14) Odpowiedz 374

    ja również nie lubię śmieci na ulicy

  • bolo(2016-01-12 13:11) Odpowiedz 326

    GazetaPrawna to niemiecka gazeta znana z opluwania Polski. Kazdy moze sprawdzic kto jest jej wlascicielem.

  • A nie mówiłem,(2016-01-12 13:20) Odpowiedz 273

    że niezbędny jest polski nadzór nad Niemcami?! Kto ma zlutować te psy Allaha, jak nie Polacy, po raz kolejny zresztą.

  • Polak(2016-01-12 15:02) Odpowiedz 222

    "Atak na uchodźców w Niemczech. Bójkę sprowokowali Polacy" jakie to merkelowskie :) Leczcie się bo jak sylwestra będą co tydzień robić to będzie później płacz.

  • Ja(2016-01-12 14:41) Odpowiedz 171

    "bójkę sprowokowali Polacy atak Polaków grupa Polaków wtargnęła pięciu napastników Polaków pod wpływem alkoholu mieli noże...i uwaga!- policja prowadzi dochodzenie a już takie epitety są rzucane" - jakbym nie znała swojej narodowości to może bym i w to uwierzyła, pozdrowienia dla myślących samodzielnie ;)

  • Krisu(2016-01-12 18:46) Odpowiedz 90

    Polak zawsze obroni swoja kobiete

  • TheN(2016-01-12 17:25) Odpowiedz 71

    Brawo, nagrodę im powinni dać.

  • widz(2016-01-12 17:35) Odpowiedz 61

    pismaki działają ... jakie to żałosne

  • 7.62(2016-01-13 01:07) Odpowiedz 50

    Polacy nie sprowokowali awantury. Muslimy rzucały na ulicy koszami na śmieci i zostali pogonieni do ośrodka.

  • dvcxz(2016-01-13 11:50) Odpowiedz 40

    Jeszcze będą nas czcić jak bohaterów te wykastrowane liberały.

  • patriot(2016-01-13 15:05) Odpowiedz 40

    brawo brawo.ktoś musi nauczyć i pokazać tej dziczy gdzie jest ich miejsce

  • aleksander(2016-02-15 23:24) Odpowiedz 20

    Tak trzymać trzeba przegonic tą islamska dzicz z Europy!

  • perełka(2016-01-24 00:42) Odpowiedz 10

    tak tak niech sobie idą tam skąd przyszli. Nie ma tu miejsca dla tylu.