statystyki

379 przypadków przemocy w Kolonii. 40 proc. to ataki o podłożu seksualnym

09.01.2016, 18:15; Aktualizacja: 09.01.2016, 18:19
Kolonia po atakach na kobiety

Kolonia po atakach na kobiety źródło: PAP

Niemiecka policja odnotowała 379 przypadków przemocy podczas zabawy sylwestrowo - noworocznej w Kolonii. Około 40 procent spośród tych zdarzeń, to ataki o podłożu seksualnym. Informując o tym źródła policyjne ujawniły, że większość podejrzanych, to osoby pochodzące z państw północno-afrykańskich, ubiegający się w Niemczech o azyl i nielegalni imigranci.

Reklama


Reklama


W Kolonii odbyły się manifestacje przeciwko aktom przemocy seksualnej, do których doszło podczas zabawy sylwestrowo - noworocznej na ulicach tego miasta. Demonstrowali między innymi zwolennicy antyimigranckiej Pegidy. Policja użyła gazów łzawiących i armatek wodnych przeciwko manifestantom. Demonstranci natomiast obrzucili funkcjonariuszy butelkami po piwie i fajerwerkami.

W minionym roku do Niemiec przybyło około miliona stu tysięcy imigrantów. Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaproponowała zmiany prawa, które ułatwią deportację osób, które zwróciły się o przyznanie azylu, a popełniły przestępstwa. Wydalane z kraju mogłyby być również osoby, które mają wyroki w zawieszeniu.

Do masowych napaści o podłożu seksualnym i rabunków doszło w noc sylwestrową w Kolonii i kilku innych miastach. Informacje o gangach, atakujących kobiety, dopiero po kilku dniach zaczęły intensywniej przebijać się do głównych mediów. Początkowo również policja twierdziła, że nie doszło do żadnych incydentów.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • Greg(2016-01-09 20:37) Odpowiedz 20

    Co musi się stać, aby Niemcy się obudziły? Najsilniejsze państwo Europy dalej będzie zapraszać "uchodźców"? Tak potrzeba im siły roboczej? Przypomjnam, że obawiając się najazdu Polaków wstrzymali możliwość legalnej pracy dla nas przez wiele lat. Dali tylko paszporty Polakom z niemieckim pochodzeniem. Niesamowite, że Europa zostawiła biedną Grecję i Włochy samych z problemem najazdu. Teraz to "naprawiają", pływając po morzu i waławiając nieszczęsnych rozbitków. Ostatnio czytam: niemieckie łodzie uratowały w tym roku 10000 "uchodźców" znajdujących się w zagrażającej ich zdrowiu lub życiu sytuacji na morzu Śródziemnym. Mam nadzieję, że nie dowieźli ich do Włoch czy Grecji tylko do Monachium i Berlina.Chora językowa poprawność i brak instynktu samozachowawczego. Tymczasem wygłodniali seksualnie arabowie krążą po niemieckich miastach rządząc ulicami, molestują i okradają Niemki. Do niemieckiego policjanta mówią: pani Merkel nas zaprosiła, musisz być dla nas grzeczny... Koniec świata... Można obecnie śledzić z powietrza jedną osobę, a Europa nie potrafi śledzić z góry wypływających przemytników z emigrantami zbliżającymi się do naszych granic.Normalnie: satelita wskazuje, strzały ostrzegawcze, zatrzymanie, dowiezienie do miejsca startu. Konfiskata i zniszczenie łodzi szmuglerów. Tak trudno? Językowa czy jakakolwiek inna poprawność. Przeczytaj książkę francuza Houllembecqa "Uległość". W imię spokoju i chorego europejskiego hedonizmu Europa za kilka lat w wyborach odda swoje życie, teraźniejszość i korzenie arabskiej większości...

  • Konsekwencje wejścia 1 mln samców do UE......(2016-01-09 20:15) Odpowiedz 00

    Weszło sobie do UE 1 mln tzw. uchodźców.....i robi co chce. Niemcy i cała Zachodnia UE ma gigantyczny problem ale największym problemem jest udawanie, że wszystko jest OK i udawanie że osiągnęło sie sukces i generalnie to jest spoko. A kolejne miliony pojawią się już na Wiosnę i będą brały co im potrzebne nie pytając się tubylców o zdanie....

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama