statystyki

Adoptowana córka Woody Allena oskarżyła reżysera o molestowanie seksualne

02.02.2014, 09:20; Aktualizacja: 02.02.2014, 09:21
Woody Allen

Woody Allenźródło: Bloomberg

Adoptowana córka Woody Allena Dylan Farrow oskarżyła słynnego reżysera o molestowanie seksualne. Farrow postawiła zarzuty w liście opublikowanym przed dziennik "New York Times".

Reklama


Reklama


Dylan Farrow napisała, że do molestowania doszło, gdy została adoptowana przez Woody Allena oraz aktorkę Mię Farrow. Incydent miał mieć miejsce w 1992 roku w ich domu w stanie Connecticut. Farrow miała wtedy 7 lat. Według kobiety słynny reżyser zaprowadził ją na ciemne poddasze i dokonał napaści seksualnej. Nie wyjaśnia dokładnie co wtedy zrobił Woody Allen.

"Odkąd tylko pamiętam, mój ojciec robił ze mną rzeczy, które mi się nie podobały" - wyznała Dylan Farrow dodając, że Allen wyjątkowo sprytnie ukrywał molestowanie przed jej matką. "Prześladował mnie fakt, że uszło mu to na sucho. Miałam poczucie winy, że mógł nadal przebywać w towarzystwie małych dziewczynek" - wyjaśniła.

W 1992 roku prowadzono śledztwo w sprawie incydentu w domu w Connecticut, ale prokuratura nie zdecydowała się postawić Allenowi zarzutów. Reżyser jak dotąd nie odniósł się do oskarżeń córki.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • cogito(2014-02-02 09:41) Odpowiedz 00

    Cytuję: "... prokuratura nie zdecydowała się postawić Allenowi zarzutów. Reżyser jak dotąd nie odniósł się do oskarżeń..." Niechby tak spróbował zrobić jakiś polski ksiądz !!!

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama