Co wiesz o ACTA?

W internecie i na ulicach trwa bitwa o ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement). A co ty wiesz o tej umowie?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Brak

Komentarze (23)

  • YR1(2012-02-18 10:23) Zgłoś naruszenie 00

    Precz z Microsoft, Symantec, itd. Niechaj żyje Linus Torwalds

    Odpowiedz
  • fratul(2012-02-15 23:00) Zgłoś naruszenie 10

    A nic nie wiem, bo nikt konkretnie nie wyjaśnia czym grozi, tylko natrętnie domagają się protestowania. Kolejna okazja do psychozy buntu przeciw jakimś onym gnębicielom nas ludu miast i wsi i poczucia się kupą silni. Acta będzie śledzić mnie kamerą mojego własnego kompa czy walę kupę na rzadko czy mam zatwardzenie?

    Odpowiedz
  • ACTor(2012-02-12 19:43) Zgłoś naruszenie 00

    Durny quiz. 3-4 pytania związane są z ACTA, reszta to jakiś chłam.. porażka

    Odpowiedz
  • ~~Isabelle~~<33(2012-02-11 16:06) Zgłoś naruszenie 00

    Nie zaję quiza - miałam 5 poprawnych na 12 możliwych. Nie wiem czy ten test w ogóle miał coś wspólnego z ACTA. Nie wiem też kto wpadł na pomysł dodania tak głupiego "testu". Dla mnie to nie jest sprawdzaniie wiadomości o umowie ACTA, tylko po prostu sprawdzania na ile procent wieży się w plotki mediów. To na tyle.

    Odpowiedz
  • bt(2012-02-10 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    quiz porażka. gazeta powinna się wstydzić zamieszczając coś takiego. strata mojego czasu.

    Odpowiedz
  • miki666(2012-02-09 13:52) Zgłoś naruszenie 00

    9/12 to nie najgorzej jak na laika

    Odpowiedz
  • Zawiedziony DGP(2012-02-08 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    Beznadziejny ten quiz - pytania dotyczą raczej tego, kto ogląda telewizję niż co wie o ACTA

    Odpowiedz
  • PO górą!!(2012-02-08 11:58) Zgłoś naruszenie 00

    Nie piszcie tak źle o POlskim rządzie! Jak tak można? Pan Premier to POlak z krwi i kości. Walczy jak lew o POlskie wartości, obniża podatki, pomaga emerytom i rencistom, tworzy miejsca pracy, bo 30 letni minister pracy jeszcze nie umie, ale to nic. Ważne, że się starają! A to, że przez przypadek i niechcący wyprzedali cały kraj, to cóż. Każdemu się zdarza :( Trzymam kciuki Panie Premierze!! :)

    Odpowiedz
  • ja(2012-02-07 18:41) Zgłoś naruszenie 00

    beznadziejny quiz, sugerujący brednie jakie można usłyszeć w telewizji

    Odpowiedz
  • Bleeee(2012-02-06 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Wiem dostatecznie dużo, żeby uznać wprowadzenie ACTA jako kolejny krok ku globalnemu totalitaryzmowi - NWO się kłania
    Test jest jest na poziomie Familiady, w ogóle nie pyta o meritum, a jakieś mało znaczące szczegóły; jednym słowem to test dla prola wyprodukowanego przez szykowaną nam reformę edukacji, o której GP także pisze .

    Odpowiedz
  • To tajemnica PO-ddańców(2012-02-04 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    NIC

    Odpowiedz
  • To tajemnica POddańców(2012-02-04 18:16) Zgłoś naruszenie 00

    NIC

    Odpowiedz
  • Autor(2012-02-03 14:52) Zgłoś naruszenie 00

    Kretyński quiz - na miarę inteligencji pracującej w GP!

    Odpowiedz
  • KC(2012-02-03 13:42) Zgłoś naruszenie 00

    Dosc malo a acta a wiecej o tym co sie w zwiazku z acta dzieje

    Odpowiedz
  • adf(2012-02-03 12:55) Zgłoś naruszenie 00

    test nie ma nic wspólnego z acta

    Odpowiedz
  • jjj(2012-02-03 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    ani jednego pytania o treść samej umowy; tylko medialne ciekawostki. od swoich czytelników można wymagać trochę więcej, DGP!

    Odpowiedz
  • PTP(2012-02-02 00:21) Zgłoś naruszenie 00

    Krytycy ACTA podejmują również temat "zamknięcia" portali. Oczywiście prezydent może wprowadzić "wszystkie" stany. A zamieszki kieleckich wyrostków to trochę nie ta klasa pytań, no i nie na temat.

    Odpowiedz
  • ccc(2012-01-31 20:46) Zgłoś naruszenie 00

    Jest tak jak pisze Zniesmaczony. W moim przypadku 12/12. Pytania trochę tendencyjne. Nie pokazują tego co wiemy o samym ACTA tylko o tym co się wokół tego dzieje...

    Odpowiedz
  • Zniesmaczony(2012-01-31 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Gazeta Prawna sygnuje taki gniot? Prezydent może wprowadzić na skutek cyberataków stan WOJENNY a nie wyjątkowy. To wynika ze znowelizowanej ustawy o stanie wojennym.

    Odpowiedz
  • strachliwy(2012-01-31 14:02) Zgłoś naruszenie 00

    Wiem niewiele.Tylko tyle,że ACTA jest be.Podobno Amerykanie będą żądać ekstradycji Polaków,którzy ściągają pirackie pliki.A tam można dostać kilkaset lat odsiadki.

    Odpowiedz