Premiera albumu Red Lips - To co nam było.

Premiera albumu Red Lips - To co nam było będzie miała miejsce już 8 października. Płyta będzie zawierać 11 kompozycji plus 2 bonus tracki, wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane, zmiksowane i wyprodukowane w RED LIPS’owym Studio.

„Na płycie znajdą się kompozycje , które powstawały w naszej pracowni przez ostatnie trzy lata, będzie można usłyszeć na niej inspiracje muzyczne, które towarzyszyły nam przez ten cały okres. Generalnie całość materiału została napisana przez Rudą (teksty) i Lazera (muzyka) – choć czasami i Ruda przejęła rolę kompozytorki linii melodycznych i rolę producentki. Wsparli nas tez nasi przyjaciel w kwestii testów do dwóch kompozycji, Roch Poliszczuk, z którym to także zarejestrowaliśmy wersję audio oraz wideo, który jest autorem tekstu do „To co nam było” oraz Przemysław Wałczuk (autor tekstu do utworu: „Tarantino”)” – mówi Ruda i Lazer

Płyta nie powstała by gdyby nie najlepsza sekcja w Polsce czyli Marcin PIROMAN Romanowski (bas) oraz Robert SOPEL Sopala (perkusja). Nad realizacją i miksami czuwali Lazer i Ruda – RED LIPS

TRACKLISTA:1.    XYZ… (intro by Lazer)    
2.    To co nam było (feat. ROCH)    
3.    Czarne i Białe    
4.    Tarantino    
5.    Klatka i Smycz    
6.    Ej, Życie!    
7.    Instrukcja Obsługi    
8.    Ludzie z tektury    
9.    Nie samym chlebem    
10.    To co nam było (Radio Edit)   
11.    Zanim Odejdziesz    
12.    To co nam było (Spooky Kid remix)    
13.    To co nam było (Hary Dubstep)

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2013-10-03, ostatnia aktualizacja: 2013-10-03 15:09

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.