Były narodowiec o kulisach ONR: Tym ludziom odbija. Myślą, że są bezkarni

autor: Joanna Pasztelańska24.09.2016, 21:00; Aktualizacja: 25.09.2016, 11:30
ONR

ONRźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Łukasz Cynalewski Agencja Gazeta

Bywało ciężko. Zwłaszcza jak trzeba było odpracować swoje na akcjach, a potem słuchało się w telewizji o grupie faszystów. My byliśmy przekonani, że naprawdę robimy to dla Polski. Nie dla siebie, nie dla pieniędzy. Z czasem wszystko się wywróciło. Heilowanie zamiast graby to już była norma

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (57)

  • Leny(2019-07-06 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    bo fantazja bo fantazja... :)))

    Odpowiedz
  • tyle(2019-05-29 08:38) Zgłoś naruszenie 00

    Autor nawet nie udaje , że próbuje być obiektywny. Szkoda, bo temat jest dość ciekawy a w mediach obiektywnych informacji o ruchach narodowych, jak na lekarstwo.

    Odpowiedz
  • Marek Piotrowski(2017-08-02 15:43) Zgłoś naruszenie 10

    (O)debrało (N)am (R)ozum

    Odpowiedz
  • pl80(2017-05-10 06:54) Zgłoś naruszenie 01

    ZOBACZCIE RESZTĘ ARTYKUŁÓW AUTORKI - jakaś chora psychicznie! No i mityczny Michał, który musiał hailować :) (notabene zabronione w środowiskach narodowych od kilku lat) :)

    Odpowiedz
  • Gość(2017-05-06 16:04) Zgłoś naruszenie 10

    Jakby Ci pseudopatrioci urodzili się w Albanii to były się dali za tę Albanię pochlastać i by "bronili jej wolności". Jak smutnym trzeba być człowiekiem żeby w czasie pokoju tak trzęść gaciami o nasz kraj i doszukiwać się wszędzie spisków. Nawet jak przyjądą imigranci pracować i będą mieli inny kolor skóry, inną religię i będą tu zakładać rodziny - TO CO W TYM ZŁEGO ? Banda kretynów nie jest w stanie zaakceptować prostego faktu, że ludzie mogą żyć inaczej niż oni, wierzyć w coś innego i lubić coś innego.

    Odpowiedz
  • normalny człowiek(2017-02-25 00:43) Zgłoś naruszenie 02

    ONR to jedni z niewielu w Polsce godni miana Polaków.

    Odpowiedz
  • szum(2016-12-31 10:03) Zgłoś naruszenie 2513

    ONR, Ruch Narodowy to organizacje które walczą o wolna POLSKĘ. Ci którzy głoszą inaczej po prostu nie są Polakami ich hasło to "tatuś w zomo synuś w kodzie demokracja na swobodzie". Ci Ludzie z ONR, Ruchu Narodowego, Endecji walczyli we wszystkich powstaniach przed II i Po II wojnie światowej. Plucie Im w twarz to jak mówienie won Polaku z Polski.

    Odpowiedz
  • MAFIA KE , >no Polish truck(2016-11-11 20:00) Zgłoś naruszenie 20

    Co za bzdury wypisuje Joanna ukrywajac sie za znajomym !!! BZDURY, wroga PROPAGANDA !!! Tak Swietowalismy pamiatke zdobycie Niepodlaglosci w 2016 roku !

    Odpowiedz
  • żulliq(2016-11-10 21:46) Zgłoś naruszenie 32

    Mój informator (chciałby być nazywany "Kubuś") stwierdził, że to naplótł "Michaś" (imię co prawda zmienione ale...) zostało wcześniej opracowane w pewnej agencji marketingowej wykonującej zyskowne zlecenia dla pewnych ludzi, których zna też Joasia (imię bez zniekształceń), a których codziennym zajęciem jest umieszczanie takich "wiarygodnych materiałów" za niewielkie pieniądze (mowa o wierszówce) w wydawnictwach, które cierpią na brak inwencji wewnętrznej - i autorów zewnętrznych. Atak hakerów rosyjskich w ramach kosztów plasowania (a jak to podnosi notowania na mazowieckiej giełdzie żółtej prasy!).

    Odpowiedz
  • frerto(2016-11-10 12:44) Zgłoś naruszenie 00

    Autor stosuje ciekawy podział: "prawicowy i islamistyczny", zamiast "katolicki i islamistyczny". Przecież dla narodowców katolicyzm jest tym samy, co dla ********** islam.

    Odpowiedz
  • Robaczek(2016-11-09 23:34) Zgłoś naruszenie 03

    Jeśli rząd sie za nich nie weźmie to wkrótce mozemy usłyszeć: "Die Fahne hoch ! Die Reichen fest geschlossen! "

    Odpowiedz
  • swój(2016-11-09 21:12) Zgłoś naruszenie 30

    same bzdury :) Znowu prowokacja :)

    Odpowiedz
  • Żiżek(2016-09-27 06:32) Zgłoś naruszenie 234

    Na fejsie trochę info o tej organizacji na stronach: "Rosyjska V kolumna w Polsce" oraz "Nacjonalizm to głupie". Polecam!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • troll(2016-09-26 14:19) Zgłoś naruszenie 1737

    Widzę, że pięć osób łyknęło ten artykuł. Pozostali nie dali się nabrać. ;)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sdf(2016-09-26 10:05) Zgłoś naruszenie 3132

    co za stek bzdur

    Odpowiedz
  • Pod okiem oszołomów ....(2016-09-26 09:45) Zgłoś naruszenie 236

    .... młodzieży wychowywanie !

    Odpowiedz
  • ads(2016-09-26 09:38) Zgłoś naruszenie 426

    "pieką narodowościowe muffinki" a potem pójdą na narodowościowy kebab! :D

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-09-26 02:12) Zgłoś naruszenie 1842

    Jestem pod wrażeniem! Robić zarzut z tego, że wzbudzają w chłopakach poczucie własnej wartości i namawiają do kontynuowania nauki na studiach,to jest coś! Muszę przyznać, że z jeszcze jednego powodu poczułem niezwykłą sympatię do narodowców, też nie cierpię Gangu Albanii, bo tego nie da się słuchać! Z tych powodów, pewnie zostanę wciągnięty przez GP na listę narodowców i zwolenników partii Narodowo- Bolszewickiej (ta partia w kontekście całości jest jak kpina, ale kiedy wszystko podparte jest autorytetem członka eksperckiego Klubu polsko-rosyjskiego Fundacji im. Stefana Batorego, to już niekoniecznie.). Całość jest podobnie skomponowana jak niedawny artykuł, o nowych właścicielach i perspektywach warszawskiej Legii. "Niestety" jak na złość klub awansował do Ligi Mistrzów i ośmieszył diagnozy autora.

    Odpowiedz
  • swr(2016-09-25 22:08) Zgłoś naruszenie 2125

    loll, ************ na czerskiej ćpają, ostra fantazja XD

    Odpowiedz
  • hi,hi,hi(2016-09-25 19:49) Zgłoś naruszenie 2219

    Pasztet Pasztelańskiej.

    Odpowiedz