Realne zagrożenie podczas Światowych Dni Młodzieży. Będą ofiary i wstyd dla Polski?

autor: Mira Suchodolska29.05.2016, 07:00
Kraków

W Krakowie będą odbywać się w lipcu Światowe Dni Młodzieżyźródło: ShutterStock

Jeśli przepowiednie sceptyków się sprawdzą, w lipcu będą ofiary i wielki wstyd dla Polski. Jeśli nie, nadal będziemy spoczywać na miękkich poduszkach wypełnionych samozadowoleniem. Błogim poczuciem, jacy to jesteśmy świetni. I jak to nam nikt nie podskoczy ani nie zagrozi. Aż do następnego razu

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • bla bla(2016-07-27 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    propaganda odstraszająca Polaków od udziału w ŚDM oraz propaganda światowości Polski. Jacy to my jesteśmy europejscy. Francja Niemcy Anglia USA takie potęgi mają terrorystów a my mamy ich nie mieć? Skoro mamy to jesteśmy tak jak oni wielcy!!! (:

    Odpowiedz
  • Kevin(2016-05-30 22:25) Zgłoś naruszenie 41

    Artykuł lewackiej baby, i tyle w temacie...

    Odpowiedz
  • Czy ...(2016-05-30 14:29) Zgłoś naruszenie 80

    ... USA , Francja, Belgia, Anglia, Hiszpania i inni się wstydzą ???

    Odpowiedz
  • nie ma co panikować(2016-05-30 10:20) Zgłoś naruszenie 121

    Polska nie jest ani znaczącym ani chociaż by trochę wpływowym krajem nw świecie, więc nikt tu i nic nie będzie próbował urządzać. Po ostatnich bezsensownych awanturach przedostatniego polskiego rządu, nawet na rozmowy w sprawie Ukrainy , Polska nie jest zapraszana. żeby nie siać destrukcje. Atakują kraje liczące się na świecie. Szkoda tylko środków, które bezsensownie zostaną wydane wtenczas jak chorzy na raka umierają, bo nie dostają w porę leczenia.

    Odpowiedz
  • Realne zagrożenie..(2016-05-29 15:46) Zgłoś naruszenie 104

    ... to również opiniotwórcze media, które sieją defetyzm i atakują to co najbardziej polskie - suwerenność i wybór polityczny wolnych Polaków. Ponad 75 % prasy lokalnej , a także wiele znanych mediów to dziś punkt widzenia opłacających ich niemieckich właścicieli. Niczym V kolumna inwigilują nastroje i piorą co słabsze umysły tubylców. Jak się , który sprzeniewierzał to taki np. Graś stał na straży "Fakt-u" by ten pisał tylko poprawnie ( o PO) ale już bez niepoprawnego redaktora i to są fakty z dowodami.

    Odpowiedz
  • zzzzzzzzzzzzzzzzz(2016-05-29 15:33) Zgłoś naruszenie 83

    Tak tak,moj znajomy,kolegi znajomego i tak powstaje "bajeczka" w sprawie zagrożenia.Trzeba czymś tych "polaczków" jak nas pięknie nazywa GW - postraszyć.

    Odpowiedz
  • cd(2016-05-29 12:52) Zgłoś naruszenie 97

    Najlepszym zabezpieczeniem jest zawsze zdrowy rozsądek, czyli: n i e k u s i ć l o s u... Najlepiej zadba o nasze bezpieczeństwo Kurski, organizując nam ŚDM w TVP. Tym którzy będą na miejscu z racji pełnionych funkcji pozostanie modlitwa...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pieniądze sa ale nie za pracę(2016-05-29 12:29) Zgłoś naruszenie 611

    do max(dzisiaj 09:22)- policja nie dostanie broni bo nie ma pieniędzy, a zresztą, kto o zdrowych umyśle z pracowników będzie narażał swoje zdrowie, życie dla paru groszy jałużny tj. wynagrodzenia za pracę, z niewolnika nie ma pracownika - źle opłacany pracownik nie ma motywacji do pracy, wszystkie pieniądze idą na 500+, to jest cel, u nas się nie płaci za prace, jak zginie nas trochę to 500+ wyrówna, narodzą nowych

    Odpowiedz
  • emeryt(2016-05-29 12:23) Zgłoś naruszenie 99

    Nie rozumiem treści takiego artykułu? Wszak minister Błaszczak , ten z kadry PIS, specjalista resortu MSW twierdzi że nic się nie zdarzy a resort jest przygotowany. Skoro mówi to minister profesjonalista , to trzeba wierzyć...chyba tylko w opatrzność Bożą!!! No i przestrzegam funkcjonariuszy służb mundurowych , uważajcie z interwencjami no minister "widzi" ,....................................... a prokurator czeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • krzyżak(2016-05-29 12:19) Zgłoś naruszenie 64

    Sawo ty nieuku, a ja wierzę,że ,,wieże,, zawaliły się od uderzenia samolotów !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • abcd(2016-05-29 09:44) Zgłoś naruszenie 282

    Pedagogika wstydu? Czy cała Francja się wstydzi? 132 ofiary zamachów w Paryżu to spory sukces służb specjalnych, ale o wstydzie nie czytałem nigdzie.

    Odpowiedz
  • max(2016-05-29 09:22) Zgłoś naruszenie 76

    Zamiast broni dla policjantów dać im mopy do obrony :P

    Odpowiedz