Patryk Jaki: Nie dziwi mnie, że prokuratura jest źle oceniana. Jedyna grupa zadowolona z jej działań za czasów PO to mafia pruszkowska

01.02.2016, 09:34
Patryk Jaki

Patryk Jaki komentuje kondycję prokuratury za rządów POźródło: PAP
autor zdjęcia: KONRAD KOCZYWASFOTONEWS

„Jest jedna grupa w Polsce, która jest zadowolona z działania prokuratury za czasów Platformy Obywatelskiej – mafia pruszkowska. To prokuratura za rządów PO doprowadziła do tego, że mafia pruszkowska wyszła na wolność. Sąd nie pozostawił suchej nitki na pracy prokuratury. Teraz mafia pruszkowska i inne mafie nie będą miały powodu do radości. Będziemy twardo walczyć ze zorganizowaną przestępczością” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Leo(2016-02-01 09:51) Zgłoś naruszenie 103

    PO to partia oszustów złodziei i jednego alfonsa.

    Odpowiedz
  • kaczadu.a(2016-02-01 09:58) Zgłoś naruszenie 311

    Pan Jaki jak zwykle ma szczątkową wiedzy o rzeczywistości. Popisywanie się młodego wilczka przed sforą - tak oceniam jego wątpliwe występy medialne.

    Odpowiedz
  • pragmatyk(2016-02-01 10:30) Zgłoś naruszenie 102

    Eksperymenty z prokuraturą poprzedniego rządu mamy na szczęście już za sobą. Wracamy wreszcie do sprawdzonego w latach poprzednich systemu organizacji tych organów podobnie zresztą jak w calej cywilizowanej Europie

    Odpowiedz
  • zlot(2016-02-01 10:31) Zgłoś naruszenie 311

    Jak dla mnie to Manty Pyton. Bo jak coś powie to nie wiadomo czy się śmiać, czy współczuć.

    Odpowiedz
  • Ted(2016-02-01 10:31) Zgłoś naruszenie 211

    Ten Jaki jest nie tylko niejaki , ale wręcz du....

    Odpowiedz
  • sa(2016-02-01 10:47) Zgłoś naruszenie 92

    Policja,Prokuratura,Sądy,komorniki,syndyki wszystko do lustracji ,bo takie dziadostwo narosło od lat w wielu miejscach ,że ręce opadały jak się słuchało ocen, info, wyroków ,ekspertyz . Ci POparciPSL tego nie widzieli, czym Oni się zajmowali przez 8 lat? Korupcja ,demoralizacja,kolesiostwo, krętactwo , rozbisurmanienie , żarcie za nasze RP, kilometrówki, delegacje turystyczne po świecie , szło to zło od samej góry (info media) .Teraz krzyczą , gdzie Oni byli jak grabione było, na wszystkie sposoby systemikowo, nasze wspólne dobro RP w tym demokrację przez demoralizację zachowań (wypowiedzi,zachowania np. w sejmie ,rządzie ).Myśleli ,ze głupi lud kupi wszystko . Nowi też muszą uważać, aby zadufanie ich nie zgubiło, mieli dobrze słuchać wyborców.

    Odpowiedz
  • Nastepne ... ZERO(2016-02-01 10:51) Zgłoś naruszenie 28

    "Dlaczego Niektórzy LUDZIE w PIS są tak TĘPI ... jak TĘPE NOŻE" ... ? Znawcy tematu ... powiadają, ze mają to wyssane z mlekiem matki. Następny z tych .... "ŁUBU dubu, ŁUBU dubu ... Niech nam żyje Prezes naszego" ... PIS To mówię ja ... Jarząbek,... no ten z komedii filmowej "MIŚ"

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Tato, tato, sprawa sie rypla(2016-02-01 12:11) Zgłoś naruszenie 60

    „Prokuratura za czasów rządu PO doprowadziła do tego, że mafia pruszkowska wyszła na wolność”---A co słuychać u Burego?

    Odpowiedz
  • POmroczność - stan umysłu leniżerii(2016-02-01 12:12) Zgłoś naruszenie 60

    PO pobłażała ? ? ? ? Buaha,ha,ha..Oni z nimi kręcili razem lody, a ustawy robili pod wspólne interesy. Rozliczyć trzeba i PO, i mafijno-biznesowe struktury, i prokuraturę z wymiarem sprawiedliwości włącznie

    Odpowiedz
  • baca--Czy ktoś jest zaskoczony ?(2016-02-01 12:12) Zgłoś naruszenie 70

    NAJWIĘKSZA MAFIA PO-PSL-SLD SIEDZI NA WIEJSKIEJ. TO TRZEBA RUSZYĆ KONIECZNIE.

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-02-01 19:56) Zgłoś naruszenie 30

    Jaki, drugi prawnik IV RP po politologii. Ostatnio zepchnął z tego miejsca panią Kępę...

    Odpowiedz