Szydło sugeruje dymisję prezesowi TK: Opinie Rzeplińskiego nie są już miarodajne

20.12.2015, 11:37; Aktualizacja: 21.12.2015, 07:03
Premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej w KPRM.

Premier Beata Szydłoźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Premier Beata Szydło sugeruje dymisję prezesowi Trybunału Konstytucyjnego. Jak mówiła w programie "Kawa na Ławę" w TVN24, opinie sędziego Andrzeja Rzeplińskiego nie są już miarodajne, bo zaangażował się po jednej ze stron sporu.Szydło sugeruje dymisję prezesowi TK: Opinie Rzeplińskiego nie są już miarodajne

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • POdpowiadający(2015-12-20 12:19) Zgłoś naruszenie 615

    Do dymisji POdają się ludzie o małym honorze ,bardziej HONOROWI POstępują w sposób jak to uczyniła b.minister SLD PO wkroczeniu do jej domu CBA.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • EU(2015-12-20 13:17) Zgłoś naruszenie 816

    Pani Beata Szydło jest marionetką rekach lalkarza ,jak i tzw" Duda:" , Andrzej czy Piotr?.

    Odpowiedz
  • cd(2015-12-20 13:51) Zgłoś naruszenie 103

    Należy wezwać KRRiTV do sprawowania właściwego nadzoru i kontroli nad Mediami szczególnie należącymi do obcych w zakresie prawidłowego funkcjonowania i bezstronnej realizacji informacji dla Społeczeństwa. A w przypadku relacji jednostronnych - dokładne oznaczenie WŁAŚCICIELA W WIDOCZNYM MIEJSCU. Jesteśmy przerażeni tym co dzieje się z Mediami szczególnie publicznymi, które już w chwili obecnej stają się powoli ANTYPOLSKIMI I ANTY-NARODOWI POLSKIEMU. Czas na działanie w tym zakresie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Leo(2015-12-20 14:34) Zgłoś naruszenie 103

    Komunistyczne trepy nie znają się na sugestiach. Ich przekonało by tylko: "przyperd... w mordę" (UB-eckie rozmowy niedokończone).

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-12-20 16:03) Zgłoś naruszenie 114

    KOMUNISTYCZNE KACAPY NIE WIEDZĄ CO TO HONOR z ex-PZPR) robi sobie kpiny z praworządności i łamie postanowienia Konstytucji, Demonstrują zwolennicy władzy, która przegrała wybory i wierzą, że ta władza należy im się na wieki. Szkoda, że nie wychodzili na ulicę w czerwcu, gdy PO łamała konstytucję. To za czasów PO przechodziły największe demonstracje

    Odpowiedz
  • kobieta sukcesu(2015-12-20 18:42) Zgłoś naruszenie 114

    Z wyrazami absolutnego braku szacunku dla niejakiego osła Rzeplińskiego, który ma osobowość sędziego (zwłaszcza we własnej sprawie). A co myśleliście, że żydomokuna odejdzie bez walki? PZPR-owcy kwiczą jak odciągane od koryta wieprzki! -Cierpliwości -zadławią i zaplują się własnym kwikiem jak Mason Michnik na wywiadzie w telewizji! Teraz ubaw na całą Polskę. Jest kichnięcie Szechtera na Yo Tube - pluje ogniem w studiu pooglądajcie. Ubaw na całego!!!

    Odpowiedz
  • Co to za prezes ...(2015-12-20 18:54) Zgłoś naruszenie 62

    ... który swoim autorytetem sankcjonuje odpowiedzialność zbiorową i działanie prawa wstecz ?

    Odpowiedz
  • kp(2015-12-20 22:31) Zgłoś naruszenie 61

    TK i jego szef uznał za niekonstytucyjne nadania własnosci gruntów ich urzytkowniką. ? tak zwane ZIEMIE ODZYSKANE", czy on ma twarz czy ryj i na czyich jest usługach?????????????????????????????????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2015-12-20 23:30) Zgłoś naruszenie 61

    Od czasu poinformowania prokuratury o podejrzeniu finansowania przez Pietru ulicznych demonstracji przestał być częścią codziennych informacji. To już trzeci dzień bez pietrucia, zapomniał, że ma immunited i ukrywa się czy co?

    Odpowiedz
  • ODWAGI, PREZESIE !!! (2015-12-21 14:07) Zgłoś naruszenie 20

    Pan Prezes Rzepliński nie powinien się obawiać dymisji. Przecież przy swej POwszechnie uznanej nieskazitelności na bank będzie wybrany z POwrotem przy 100% głosów "za". A i honor może by odzyskał... ;-).

    Odpowiedz
  • Krytyk oszustów(2015-12-21 17:55) Zgłoś naruszenie 01

    B. śmiesznie brzmią wpisy o komunistach. Skoro PiS jest taki cacy, to dlaczego komunistę - prokuratora wyznaczył na .....o zgrozo....szefa Sejmowej Komisji Sprawiedliwosci? Czy tak wg PiS ma wygladać nasze państwo prawne? Ten pan swoimi wypowiedziami kompromituje Sprawiedliwość i Prawo przy okazji. A pani premier niech sama pomyśli o swojej dymisji po takich wypowiedziach.

    Odpowiedz
  • Moje zdanie :(2015-12-22 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    Premier Beata Szydło sugeruje dymisję Prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Jak mówiła w programie "Kawa na Ławę" w TVN24, działania Prezydenta Andrzeja Dudy nie są właściwe, bo zaangażował się po jednej ze stron sporu. Szydło sugeruje dymisję Prezydentowi: Prezydent nie jest już Prezydentem wszystkich Polaków ...

    Odpowiedz