"Pedofilii są winne feministki i brak miłości rozwodzących się rodziców": Abp Michalik nie odwoła swoich słów

12.03.2015, 17:53; Aktualizacja: 12.03.2015, 17:59

Arcybiskup Józef Michalik zapowiada, że nie odwoła swoich słów o feministkach. W homilii wygłoszonej w październiku 2013 roku podczas mszy z okazji 90. urodzin kard. Henryka Gulbinowicza duchowny powiedział, że pedofilii są winne feministki i brak miłości rozwodzących się rodziców.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Arogancja ....(2015-03-12 18:08) Zgłoś naruszenie 20

    Czyli co trzeci facet w czarnej lub czerwonej sukience,to dziecko feministki lub z rozbitego małżeństwa ...

    Odpowiedz
  • @1(2015-03-12 20:04) Zgłoś naruszenie 02

    Wez lusterko jak nie wierzysz sobie,spogladaj na swoj leb czy czasem nie masz POparanego mozgu sperma PO penisie Palikota !

    Odpowiedz
  • nowe wraca(2015-03-13 06:57) Zgłoś naruszenie 11

    20 stycznia 1951 został aresztowany pod zarzutami szpiegostwa na rzecz Stanów Zjednoczonych oraz Stolicy Apostolskiej, faszyzacji życia społecznego, nielegalnego handlu walutami oraz kolaboracji. Był torturowany w areszcie śledczym MBP. Podczas procesu w nagonkę na biskupa włączyły się tzw. księża patrioci i koncesjonowane przez władzę ruchy katolickie. Tadeusz Mazowiecki, redaktor naczelny „Wrocławskiego Tygodnika Katolików” opublikował artykuł krytykujący działalność biskupa. W 1953 w trakcie pokazowego procesu przyznał się do zarzucanych mu czynów. Osądzony i skazany na 12 lat więzienia za prowadzanie antypaństwowego i antyludowego ośrodka oraz za kolaborację z Niemcami, usiłowanie obalenia ustroju i propagandę na rzecz waszyngtońsko-watykańskich mocodawców.

    Odpowiedz
  • ela(2015-03-13 08:43) Zgłoś naruszenie 03

    Arcybiskup Michalik ma rację.

    Odpowiedz
  • emerytka(2015-03-13 10:46) Zgłoś naruszenie 20

    Myslalam ze biskupi to osoby wykształcone a tu okazuje się ze nie. Czego uczą sie w seminariach...? Oj ja juz wiem tego za co teraz ich próbują skazywać.

    Odpowiedz
  • Przyroda popiera Arcybiskupa (UJ Krakow)(2015-03-13 13:48) Zgłoś naruszenie 02

    Niewazne czy jestes wierzacy czy niewierzacy w Boga,to twoja wiara,sprawa ale wystarczy popatrzec na przyrode I na chlopski rozum wiedziec,ze gdy byk skoczy na krowe jest ciele I tylko samiec z samica ma potomstwo I tylko meszczyzna z kobieta ma dzieci,a wiec to dowodzi,ze Arcybiskup ma racje.
    Tak wiec szkalowanie tego czlowieka jest bezzasadne,bez argumentow,POprostu nagonka przez lewacko-libertynskich przestepczych lajdakow na zlecenie masonskich bandytow !

    Odpowiedz
  • zib(2015-03-14 10:14) Zgłoś naruszenie 03

    80 % pedofilów to homoseksualisci. Ta druga przypadłość, jak potwierdzają badania psychiatryczne, jest wynikiem wychowania chpopcow przez matke- tyrana. Tę patologię, jako źródło zaburzeń potwierdza też Biblia.
    Feministki, to osoby ze znaczną skłonnoscią do tyranii wobec wszystkiego co nie - żeńskie.
    ZATEM A.BISKUP MA RACJĘ!

    Odpowiedz