Sondaż: PO na czele, Korwin-Mikke znowu powyżej progu

15.05.2014, 16:50; Aktualizacja: 15.05.2014, 16:51
Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikkeźródło: ShutterStock

Platforma Obywatelska na czele najnowszego sondażu CBOS preferencji partyjnych Polaków. PO uzyskało w majowym badaniu 27 procent wskazań. Na drugim miejscu jest Prawo i Sprawiedliwość - 23 procent. W porównaniu z kwietniem, Platforma ma poparcie mniejsze o jeden punkt procentowy, a PiS zanotowało dwupunktowy wzrost.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • TOM(2014-05-15 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    Zonglerka słupkami trwa..prawna obsrana,że będą zmiany??

    Odpowiedz
  • Gussie(2014-05-15 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    Czytajac polskie gazety ktos niezorietowany muglby dojsc do wniosku, ze najwazniesza rzecza (a moze jedyna) jaka robi polski rzad to zlecanie i ocena sondazy. Czy tak jest na prawde ???

    Odpowiedz
  • Mocs(2014-05-15 21:36) Zgłoś naruszenie 00

    Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke będzie zmieniał świat. Uwolni moje dzieci i wnuki od ZUSu, fiskalizmu i lewackiej propagandy.

    Odpowiedz
  • POtriota(2014-05-15 21:51) Zgłoś naruszenie 00

    po CE_PO_Sie innych wyników bym się nie spodziewał, może mają niezaktualizowaną lub piracką wersję STSTISTICA

    Odpowiedz
  • KALIF(2014-05-16 09:19) Zgłoś naruszenie 00

    POŻYTECZNY IDIOTA CZY ROSYJSKI AGENT WPŁYWU ???
    Korwin w Parlamencie Europejskim byłby spełnieniem marzeń rosyjskiej ambasady w Warszawie. Jego wypowiedzi na tym forum potwierdzałyby wszystkie negatywne stereotypy o polskiej prawicy, jakie telewizja Russia Today i rosyjska agentura starają się zaszczepić zachodniej opinii publicznej. W jednym celu: by ułatwić osuwanie się Polski w moskiewskie bagno, co zapoczątkował Smoleńsk.
    Jerzy Urban w roku 1990 z dumą chwalił się, że to on wprowadził Korwin-Mikkego do telewizji.
    Poleciłem dawać go na ekran, ile tylko wlezie, bo to polityk prawdziwie niezależny.
    Tak, rzeczywiście - jak orzekł jeden z publicystów prawicowych - „świeżość” nadchodzi wraz z JKM. Ile głosów urwie siłom naprawdę pragnącym naprawy kraju?

    Odpowiedz
  • KALIF(2014-05-16 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    J. K. M. ROSYJSKI DYWERSANT
    Lisiewicz z G .P. przypomina wypowiedzi Korwin-Mikkego. Między innymi takie, doskonale wpisującą się w język przemysłu pogardy, zdanie o Antonim Macierewiczu:
    Mamy do czynienia z jawnym przypadkiem paranoi - ściślej: urojeń paranoidalnych - a paranoja ma to do siebie, że jest zaraźliwa. W tej chwili jest nią zarażone praktycznie całe PiS i ze ćwierć Polaków.
    I dalej, o ludziach domagających się prawdy o Smoleńsku:
    Zastanawiam się, czy sowieckie psychuszki nie były dobrym wynalazkiem.
    Powtarzał te obelgi wielokrotnie. Zawsze natomiast gdy mówił o Rosji, zachowywał się grzecznie i kulturalnie.
    Krym jest autonomiczną republiką, jej władze poprosiły Putina o pomoc. Parlament republiki Krymu jednomyślnie poprosił Rosję o opiekę. Natomiast przypominam, że legalnym prezydentem Ukrainy jest pan Wiktor Janukowycz.
    Na tym tle paskudnie - w oczach JKM - wyglądają knowania Zachodu, zmierzającego do interwencji na Ukrainie:
    Państwa NATO niemal jawnie się do niej szykują, przede wszystkim nasilając iście goebbelsowską propagandę, wprowadzając amerykańskie okręty na Morze Czarne i samoloty w rejon nadbałtycki.
    Nie ma co, na Kremlu kręcą głowami z zadowoleniem.

    Odpowiedz
  • emeryt(2014-05-16 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    Nie głosujemy na Po : za waloryzacje kwotową z 2012 r, na 30 zł orżnęli człowieka a sobie w tym czasie po 500 zł dali !! oszuści z PO i haracz abonamentowy !!

    Odpowiedz
  • po_wszystkim(2014-05-17 21:52) Zgłoś naruszenie 00

    Te sondaże to lipa. Nikt w to nie wierzy, a już na pewno nie w tak wysokie notowania PO. Tak naprawdę to PO może liczyć na 10-12%.

    Odpowiedz