Jarosław Kaczyński maluje pisanki i wzywa: "Nie dajmy nabierać się na lewicowe eksperymenty"

16.04.2014, 14:32; Aktualizacja: 16.04.2014, 15:25
Jarosław Kaczyński. Fot. Paweł Supernak

Jarosław Kaczyński. Fot. Paweł Supernakźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

"Nie dajmy się nabierać na lewicowe i liberalno-populistyczne eksperymenty" - mówił Jarosław Kaczyński. Prezes PiS spotkał się z dziennikarzami przy okazji malowania pisanek z dziećmi swoich współpracowników.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Drzazga 101(2014-04-25 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    "Rafał Grupiński komentuje słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat zepsutej klasy politycznej."
    O Matko, Panie Grupiński, i w tym ustępie Jarkowycz ma kupę racji, bo niektórzy z WASZYCH to są już w stanie rozkładu i nawet cuchną trupem. Przykłady: zesłany w ambasadory Arabski, oskarżony TYLKO o zegarek Nowak, Julcia Pitera, bierąca forsę jako pośluwa i minister od FUCH i PRZEKRĘTÓW, która nie zrobiła NIC w tem względzie, mianowany Sawicki, który zamiast na fotel ministerialny winien trafić na ławę oskarżonych za SUPERKORUPCJĘ, HGW wydajęca MILIONY na nagrody dla swoich przydupasów, gdy brakuje DWÓCH MILIONÓW na dożywianie dzieci w szkołach itd.
    I tak mógłbym ciągnąć w nieskończoność, ale mi pamięci TEŻ nie staje, kurvas ! Że nie wspomnę FAKTY, gdzie nie ma WINNYCH - ot takie, głupie 200 melonów, wtopionych w wykarczowany las pod Ostrołęką, gdzie miała stanąć nowa elektrownia - Pan zgadnie, Panie Grupiński, KTO je zachachmęcił, kuervas, bo ja znam gostka, który TO WIE !!! Dalej – brak ustawy o ochronie kawałków naszej, ukochanej Ojczyzny, którą wykupują innostrańcy przy pomocy skaperowanych, biednych Ludzieńków, robiących jako słupy. Ciągnąć dalej, czy też Pan łaskawie zamknie ten swój, owłosiony dziób ?!
    Hej !-

    Odpowiedz
  • kret(2014-04-19 21:49) Zgłoś naruszenie 00

    matolku idz do pszczkola nie dojdo zzyciowa to najgorszy prezydent polski

    Odpowiedz
  • Oszukalismy tyle razy,teraz tez oszukamy (SG)(2014-04-16 21:14) Zgłoś naruszenie 00

    W USA jest zasada przy glosowaniu,a jest to zasada,ze:
    "kto raz oszukal,bedzie oszukiwal" i na takiego denata nikt nie glosuje,a rowniez przegrany wie,ze nie ma szans i nie startuje.
    A u nas POlszewiki,PSL (dziwka PRL),SLD (kontynuatorzy zbrodniarzy,katow naszego narodu),Palikociarnia klamie tyle lat,caly czas.
    Tak wiec po Amerykansku,nigdy nie glosujemy na antynarodowych POlszewikow.(chyba,ze sie jest POglupionym lemingiem).
    Przynam,ze nawet znajomi mi lemingi nawrocili sie i kapuja,ze i im szkodzi ,a to juz postep i nadzieja przebudzenia.

    Odpowiedz
  • POciągnil lache ryżemu(2014-04-16 20:34) Zgłoś naruszenie 00

    Do 4- nie jest natomiast przypadkiem każdy tWÓJ kretyński wpis

    Odpowiedz
  • nas Rajna pis(2014-04-16 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    To przypadek , uczciwość zawodowa czy perfidia , że paparazzi na fotkach pokazują Jarka zawsze z miną pół- debila ,kompletnego kretyna , czy wisielca dodatkowo porażonego prądem ? A może to dzisiejsze precyzyjne obiektywy aż tak dokładnie oddają rzeczywistość ? Chyba tak !
    I dlatego jego paranoicznego bełkotu nie warto już nawet komentować !
    Szkoda fOtygi !

    Odpowiedz
  • Leo(2014-04-16 18:55) Zgłoś naruszenie 00

    Wiadomo gdzie jest miejsce tego oszołoma.

    Odpowiedz
  • Góral z Milówki(2014-04-16 17:32) Zgłoś naruszenie 00

    Pokurczowi jarkaczowi powinna pomalować te jego "pisanki" pani posłanka pawłowicz do kupy z wisniewską i kępa.

    Odpowiedz
  • żart(2014-04-16 16:15) Zgłoś naruszenie 00

    Przestań się bawić MA(tołku).
    Życie to nie bajka, jak brakuje "jajka".
    Jeszcze nie dorósł "maminsynek".

    Odpowiedz