PiS zapłaciło prawie 150 tysięcy sąsiadom Kaczyńskiego. Za co?

22.06.2013, 15:00; Aktualizacja: 22.06.2013, 15:03
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: Newspix
autor zdjęcia: Mateusz Baj

Najpierw media prześwietlały wydatki PO - teraz przyszedł czas na finanse PiS. „Newsweek” przeanalizował wydatki partii Kaczyńskiego  z ostatnich trzech lat. Okazuje się, ze PiS wpłaciło prawie 150 tysięcy na konto spółki podnajmującej dom sąsiadujący z posesją prezesa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (87)

  • polityk kreatywny(2013-06-22 23:02) Zgłoś naruszenie 60349

    Moim zdaniem partie polityczne mogą ze swoimi pieniędzmi robić co chcą- oczywiście na zasadach ustalonych przez samą partię.
    Dlatego nie zgadzam się na finansowanie partii przez budżet czyli przez nas obywateli.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • tomeksss(2016-01-16 00:34) Zgłoś naruszenie 58930

    Jak każdy tyran, Kaczyński ma obsesję wiecznego zagrożenia i zamachu na siebie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Leo(2013-06-22 15:22) Zgłoś naruszenie 51531

    Normalka.A co z długami PC? Umorzone.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jaceksea(2016-01-15 23:06) Zgłoś naruszenie 36029

    Od ilu lat mówi się o prześwietleniu finansów i afer Pis, obejmując czasy PC i jeszcze sie taki odważny przez te lata nie znalazł, żeby się tym zająć na ostro. A teraz na parę lat jest po ptokach!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kazia(2016-01-16 12:31) Zgłoś naruszenie 35711

    A wczoraj prezes mówił o powołaniu komisji do badania przekrętów a może i powoła jedną do wyjaśnień własnych różnych dziwnych wydatków o których sobie zapomniał.

    Odpowiedz
  • Nieprawdziwa Polka(2016-01-16 01:42) Zgłoś naruszenie 3579

    I tu jest dopiero BIZANCJUM.

    Odpowiedz
  • Hanna(2016-01-16 00:46) Zgłoś naruszenie 3109

    Co znaczy długi nieściągalne? Z Kowalskiego są ściągalne, z PC nie? Jeśli ktoś narobi długów nieściągalnych, nigdy już nie powinien dostać do ręki pieniędzy, szczególnie państwowych bo może się okazać, że ma to we krwi.

    Odpowiedz
  • Rogal (2016-01-16 12:26) Zgłoś naruszenie 22313

    Pralnia pieniędzy

    Odpowiedz
  • Aaa(2016-01-16 08:33) Zgłoś naruszenie 19314

    Bo to menda i złodzieje

    Odpowiedz
  • Niech mają jakieś dofinansowanie, niech(2013-06-23 11:11) Zgłoś naruszenie 1439

    będą niezależni, ale niewielkie /to obecne : 4/ i wszystko do publicznej kontroli - fakturki w internecie, z publicznym dostępem.
    Funkcjonariusz państwowy nie może być "prowadzony na pasku" przez sponsorów - przestaje być niezależny.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • KALIF(2013-06-22 18:58) Zgłoś naruszenie 44390

    Dziennikarze z Czerskiej robią co mogą, by zastopować PiS w marszu po władzę. Tyle, że marnie im idzie. Ostatnio wzięli pod lupę finanse partii PIS Pozostało stworzyć wrażenie, że jednak coś śmierdzi.. Prześwietlili, posprawdzali – ale skandalu nie znaleźli...Żadnych cygar, klubów, go-go, garniturów, ani wizażystów. Strasznie zawiedzione miny musieli mieć autorzy pisząc ten artykuł. No ale tekst – jest. I to najważniejsze. Bo przecież najwierniejsi czytelnicy Gazety już będą wiedzieli jak go czytać. Nie ma wszak wątpliwości, że jak prezes PIS płaci za sondaże - to skandal! A jak Donald Tusk za garnitury i wina - to realizuje cele statutowe!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pytanie(2013-06-22 20:14) Zgłoś naruszenie 42376

    czyli co .. lepiej płacić na cygara, wódke i dziwki jak to robia kolesie z PO?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • xyz(2016-01-16 18:22) Zgłoś naruszenie 3514

    niestety nie dowiedziałem się z tego artykułu "za co". słabo

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-06-23 08:20) Zgłoś naruszenie 34385

    to faktyczie chamstwo.. caly naród przeciez powiniem składać sie na kiecki dla Tuskowej, i cygara dla Tuska!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Leo do Leo @1(2013-06-22 18:53) Zgłoś naruszenie 30259

    Długi PC były nieściągalne i dlatego zostały umorzone. Gdyby było inaczej, Tusk by nie odpuścił ale lemingi tego nigdy nie zrozumieją. To przerasta ich "intelekt".

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • nina(2016-01-16 09:55) Zgłoś naruszenie 30204

    jak PO z PSL to mogli robić wszystko byle szwabom robili dobrze a jak PIS chce się trochę uwolnić od rządzenia w Polsce babci Merkel to niedobrze znaczy że nawet media nie są polskie tylko niemieckie

    Odpowiedz
  • Zib(2016-01-18 09:06) Zgłoś naruszenie 17134

    No cóż typowy atak niemieckich polskojęzycznych mediów na interesy narodowe. Idzie o.wyrwanie PiS owi władzy by móc dalej grabic Polaków. Rocznie.z Polski wywozi się wg wadliwego prawa od 100/150 mld zł. Gazety mają urabiac ludzi. Jak widać robią to w taki jak.wyzej.sposob.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • POlityka miłości :)))(2013-06-23 15:20) Zgłoś naruszenie 16161

    Jeden ze zwolenników PO w Łodzi pokazał. że takie środki są w pełni uzasadnione.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PIsowiec(2016-01-17 08:08) Zgłoś naruszenie 11105

    Może i niepiśmienny i analfabeta ,lecz jak bardzo POkrzywdzony? Przez Wykształciuchów z PO i TK.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • hiena(2016-01-16 10:48) Zgłoś naruszenie 1167

    Slyszycie? Strzelaja rozmokniete kapiszony !

    Odpowiedz