Sensacyjne nagrania: Prezes sądu pyta kancelarię premiera, co ma robić w sprawie Amber Gold

13.09.2012, 08:20; Aktualizacja: 13.09.2012, 15:00

„Gazeta Polska Codziennie” posiada nagranie, na którym prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszard Milewski w rozmowie z urzędnikiem kancelarii Donalda Tuska prosi o instrukcje, czy przyspieszać posiedzenie sądu ws. aresztu Marcina P., prezesa Amber Gold.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (51)

  • aaaaa(2012-09-14 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    teraz już trudniej będzie załatwić wyrok dla siebie korzystny w Gdańsku - ciekawe jak długo?

    Odpowiedz
  • Prawnik(2012-09-14 15:33) Zgłoś naruszenie 00

    Sędziowie są niezawiśli tylko w zakresie orzekania. Natomiast administracyjnie podlegają prezesowi sądu i ministrowi czyli premierowi.Należy zlikwidować Ministerstwo Sprawiedliwości a sądy poddać nadzorowi Prezesa Sądu Najwyższego .Wtedy nie będzie żądania wyjaśnień od sędziów przez rząd (premiera czy ministra) Czy to tak ciężko zrozumieć?

    Odpowiedz
  • Gussie(2012-09-14 01:32) Zgłoś naruszenie 00

    Czy to zdziwienie ... zadziwienie WIELKIE, ze BIEDNY prezes niezawislego sadu pytal o instrukrukcie od TZW premiera jest autentyczne ??? Czy moze tez jest oplacone przes wsi???
    Polska jest krajem rzadzonym przez oligarchie z rodowodem ze wsi i kgb, jesli Polacy sami tego nie zrozumieja to...

    Odpowiedz
  • sowa(2012-09-13 21:58) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby politycy PO byli honorowi i znali przedwojenny kodeks to do tej pory nie było by już PO.

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-13 19:31) Zgłoś naruszenie 00

    GPC powinna dostać wielką nagrodę za ujawnienie powiązań mafii PO z sądami.

    GPC to obok Naszego Diennika jedyne wolne gazety w Polsce.
    To GPC patrzy na rękę władzy.
    To GPC pokazuje złodizejstwa i łajdactwa ekipy Tuska.

    Dla bydlaków którzy potępiaja GPC powien tak : WY PIE ...ać bolszewickie bydlaki!!!
    Wypierd...ać złodzieje i bandyci!!!
    Wypi e rda lać !!!

    Odpowiedz
  • nagrzany sędzia(2012-09-13 19:30) Zgłoś naruszenie 00

    Ale jaja kwadratowe - pan prezes sądu
    oPOwiada bzdety, albo to zwykły głupek !!!
    Nie wierzę, żeby Prezes sądu, wykształcony
    prawnik mógł być takim naiwniakiem !
    PO prostu jest ten pan na wyłącznych usługach
    wadzy - ten nigdy nie POtrzebuje nacisków,
    czeka nagrzany na POlecenia,
    on tylko wykonuje POlecenia !!!

    Odpowiedz
  • xx(2012-09-13 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    ,,,KTO JEST OSŁEM ...??? === PAN PANIE SĘDZIO ...!!!

    I DO TEGO BURAKIEM ...=== GDZIE PANA GODNOŚĆ,,,???...HONOR.

    CZY WIESZ MATOLE CO TO OZNACZA ... PODANIE O ZWOLNIENIE ...

    Odpowiedz
  • dargiewicz(2012-09-13 18:13) Zgłoś naruszenie 00

    proszę o opinię na temat rzeczoznawców sadowych, dlaczego ich operaty choć z naruszeniem prawa są nie do podważenia a sądy dają im wiarę i zapadaja niesprawiedliwe wyroki. dlaczego rzeczoznawca sądowy nie ponosi odpowiedzialnosci np. na podstawie artykułu za poświadczenie nieprawdy. oczekuję odpowiedzin najlepiej by udzieliłjej sędzia.

    Odpowiedz
  • hh(2012-09-13 17:05) Zgłoś naruszenie 00

    Co to za kraj, przeciez za PO mialo byc tak pieknie, jak mozna bylo oszukac tylu wyborcow, a teraz afera goni afere, gdzie jestescie dziennikarze !!!

    Odpowiedz
  • apsik!(2012-09-13 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    Na szczycie „Sprawiedliwości i Prawa”
    prowokacja jedynie wiarygodna?

    (Kto wydaje w Polsce wyroki sprawiedliwe?)

    (Chcesz kogoś załatwić załatw:
    a.) odpowiednią osobę,
    b.) odpowiednią prowokację,

    c.) odpowiedni CZAS,
    d.) odpowiedni GŁOS,
    e.) odpowiednią przestrzeń,
    f.) odpowiednie ujęcie,

    g.) odpowiednie media,
    h.) odpowiednie NAGŁOŚNIENIE,
    i.) odpowiednio długoterminowo,

    j.) odpowiednią partię,


    k.) i masz wolny stołek?
    W jakim świetle przedstawiono w świecie –medialnym- PRAWO, SĘDZIEGO, SPRAWIEDLIWOŚĆ, RZĄD, PREMIERA i prowokację? A bez PRO-wokacji nie wyszło?
    Bez prowokacji nie było tego typu zachowań czy były?
    Co robią służby, gdy „dziennikarze” WYBRANEJ GAZETY na służbie prowokują? )
    Chodzi o SPRAWIEDLIWOŚĆ czy PRO-wokację?
    Nic nie rozumiem.

    Odpowiedz
  • VON(2012-09-13 16:31) Zgłoś naruszenie 00

    Okradzeni emeryci,są Was miliony.
    Widzicie jakie jest państwo i niezawisłe sądy. Do kryminału,albo POd ściane-TAK POWINNO BYĆ.

    Odpowiedz
  • Mark(2012-09-13 13:42) Zgłoś naruszenie 00

    Prezes sądu ustala spotkanie z "zainteresowanym sprawą swojego syna" premierem Tuskiem ? To konflikt interesów publicznych z prywatnymi sprawami obywatela Tuska! Gdyby to robił Gowin - to jego prawo, ale Tusk? Ustalanie terminu sprawy itd? Oto tzw. TRZECIA WŁADZA RP ! TO JEST SKANDAL !Ta sprawa ośmiesza niezawisłośc sądów ! To jest ta demokratyczna RP? I tak wyglada równość obywatelska wobec prawa w RP.

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-13 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis w punckie 38, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PiS ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-13 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    Gazeta Polska Codziennie - i wszystko jasne...

    "prawdomówna" i "opiniotwórcza" gazeta.

    To niby miała być prowokacja dziennikarska ??? Coś w stylu dawnego CBA i agenta Tomka..

    Odpowiedz
  • xxx(2012-09-13 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to się ma do zapewnień posłów, działaczy i Premiera z PO że nie ma sensu powoływać Komisję Śledczą gdyż wszystko jest wyjaśniane w poszczególnych Ministerstwach itd.
    Nic nie jest wyjaśniane a raczej zamiatane ...

    Odpowiedz
  • Tu mi da !(2012-09-13 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    PO prostu to był jeden z grona rozgrzanych sędziów ! Ot co !

    Odpowiedz
  • Kogo Pan Bóg chce pokarać, temu rozum odbiera...(2012-09-13 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    Co ciekawe w tym wszystkim że sędzia - prezes R.Milewski nie widzi,że sam popełnił niebywałe przestępstwo.Natomiast zgłasza do prokuratury tę prowokację dziennikarską.

    Lemingi się nawet ucieszą, że Premier jak mocarz władzę ma nad wszystkim. Znaczy się - Supermen!!

    Odpowiedz
  • Okradziony przez żydów w prywatnym S.R. w Tychach(2012-09-13 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    No proszę jakież to powszechne.

    Gdy żyd szedł do prezesa to ta wchodziła mu w zadek.
    Kiedy ja poszedłem do prezesa to usłyszałem " że nie może nic zrobić bo inaczej nie byłby prezesem"

    Takie w tym kraju jest prawo dla "równych i równiejszych"

    Odpowiedz
  • jk(2012-09-13 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    a tymczasem:

    Miały być redukcje w administracji państwowej, a tymczasem etatów przybywa. Rosną też pensje i premie. Jak dowiedział się "Fakt" i RMF FM, ministrowie rządu Donalda Tuska na nagrody dla swoich pracowników wydali 19,8 miliona złotych

    Odpowiedz
  • baca(2012-09-13 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    do --31: przekaz dnia- był taki "-Grupiński o taśmach ws. Amber Gold: Sędzia jak urzędnik z czasów carskich"
    a winno być

    ___Sędzia jak urzędnik z czasów STALINOWSKICH____ - --panie POśle ! ! !

    Odpowiedz