Tusk: Trzaskowski ma realną szansę wygrania wyborów prezydenckich

27.05.2020, 20:30; Aktualizacja: 27.05.2020, 20:57
Donald Tusk

Donald Tuskźródło: ShutterStock

Rafał Trzaskowski ma świetne kwalifikacje i realną szansę wygrania wyborów prezydenckich; jest kandydatem optymalnym ze względu na walory osobiste i ze względu na okoliczności zewnętrzne - mówił w środę b. premier Donald Tusk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (57)

  • ward(2020-06-18 18:25) Zgłoś naruszenie 00

    Trzaskowski ma realną szansę wygrania wyborów prezydenckich. BUHAHAHHAHHHHAHAAA chyba na Białorusi. On się nie nadaje na prezydenta Warszawy , co udowadnia swoją nieudolnością a co dopiero na prezydenta Polski . Ci Warszawiacy to naprawdę są tępi , albo lubią być dymani. W normalnym mieście ten nieudacznik już dawno byłby wywieziony na taczkach.

    Odpowiedz
  • Aga(2020-05-28 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    Mam nadzieję , że kiedyś ktoś z Platformy zauważy konieczność przedstawienia Polakom realnego programu. Plan oparty jedynie na usunięciu PiS-u od władzy, to nie jest program wyborczy który zachęci do głosowania na tę partię polityczną.Obywatel to nie kretyn, dla którego gość w garniturze to gwarancja politycznego sukcesu .Jeżeli partia rządząca ,,daje,, 1000, nie proponujcie 500-Polak liczyć umie,przynajmniej w tym zakresie. A może np.godna płaca za ciężką pracę, socjal tylko dla chorych i potrzebujących, przejrzystość prawa, .... można mnożyć bez końca, jest tak wiele do naprawienia.

    Odpowiedz
  • Jack(2020-05-28 16:13) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko na Dudę

    Odpowiedz
  • PATRIOTA 1958 R.(2020-05-28 14:07) Zgłoś naruszenie 30

    PANIE TUSK ODDAJ LUDZIOM UKRADZIONE SKŁADKI Z OFE. DLACZEGO ON NIE SIEDZI JESZCZE W WIĘZIENIU.

    Odpowiedz
  • Jeszcze(2020-05-28 13:54) Zgłoś naruszenie 30

    nie widziałem władzy, która poniosłaby jakąkolwiek odpowiedzialność za swoje bezeceństwa. Zawsze znajdują kozła ofiarnego a sami grzeją tyłki na ciepłych posadkach.

    Odpowiedz
  • Eurofan(2020-05-28 11:37) Zgłoś naruszenie 52

    Kaczyński jest gorszy nawet od Piłsudskiego . Nadzieja w tym że pan Tusk nas z tego wyciągnie i znowu będzie rządziła pani Angela . Takie państwo !!!!! Dziadek z Wermachtu w grobie się przewraca .

    Odpowiedz
  • Ale ...(2020-05-28 11:15) Zgłoś naruszenie 71

    ... się frędzle POpierają ...!

    Odpowiedz
  • Pis to zło - dla targowicy, oszustów i kłamców(2020-05-28 10:55) Zgłoś naruszenie 101

    PIS jest dziki, PIS jest zły, PIS ma bardzo ostre kły "... . Co do łamanie Konstytucji, to spytaj Rzeplińskiego i PO-PSL jak się łamie Konstytucję Ustawą z VI2015, wybierając swoich sędziów na zapas, lub łamie Zasady Domniemania Konstytucyjności Ustaw.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pis to zło(2020-05-28 10:41) Zgłoś naruszenie 18

    Zapisiałe trole już kwiczą na kaczą melodię, bo ich czas zbrodni, łamania prawa, Konstytucji - dobiega końca

    Odpowiedz
  • Popatrz lepiej Mixetet, a zobaczysz 'kto jest kto(2020-05-28 10:29) Zgłoś naruszenie 110

    Przyłębscy, Piotrowicze itd. pracują dziś dla Polski i Polaków, budując gospodarkę i wymazują tym ewentualne winy z przeszłości... Natomiast tzw. targowica TW Bolki, Tw Znaki itd.,oraz część resortowych dzieci jak Grodzki lub Trzaskowski targowiczą na szkodę Polski, wprowadzają chaos i kablują na ojczyznę jak ich SBccy rodziciele na kolegów, jedyna różnica to, że Moskwę zamienili dziś na Berlin. Polska suwerenna im nie pasi..

    Odpowiedz
  • ach(2020-05-28 10:22) Zgłoś naruszenie 90

    Za Trzaskowskiego potrzebna będzie taśma do sklejania POlski w ruinie

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • obserwator(2020-05-28 09:49) Zgłoś naruszenie 3325

    Tusku tchorzu zamknij się i nie siej zamentu, sam zrobił sonadaż i wyszlo, że Polacy go nie chcą, to teraz podstawia innych targowiczan, aby mieszali w Polsce, Polacy mają już dosyć zagrywek tusków, budków, grodzkich, chcą wyborów i końca tych ich obłudnych zagrywek, 10 maja wybory były niebezpieczne, późnej koperty był zakażone, teraz okazuje się, że ich mozgi sa zkażone wirusem obłudy i hipokryzji

    Odpowiedz
  • Bert(2020-05-28 09:47) Zgłoś naruszenie 2725

    jedyny słuszny Donald - polskojęzyczny rękodajny makreli, proteguje warszawskiego króla szamba i blagi

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • green (2020-05-28 09:31) Zgłoś naruszenie 2721

    Postkomuna przeczuwa ze przegra wybory,dlatego kombinowali w maju i kombinuja teraz. Ale lud polski /nie lemingi/ to widza.

    Odpowiedz
  • ???(2020-05-28 07:51) Zgłoś naruszenie 4436

    PO-KOmuna zbiera nielegalnie podpisy na Trzaskowskiego i zostało to sfilmowane. Sprawa dla prokuratury.. Tak działa targowica i oszuści wyborczy. Chcecie lemingi mieć oszusta za prezydenta . Już niżej upaść nie można.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jaja jak berety(2020-05-28 07:36) Zgłoś naruszenie 5236

    A niech sobie post-komuniści fałszują na forum , ważniejsze to, iż nie wygrają w rzeczywistych wyborach.

    Odpowiedz
  • Lewactwo , to krętactwo(2020-05-28 07:30) Zgłoś naruszenie 4344

    W ciągu kilku minut sekund przybyło niewygodnym dla postkomuny wpisom przybyło po od kilkunastu do kilkadziesiąt zielonych łapek. Tak działają oszuści , bo wiedza że przegrają.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Lewactwo , to krętactwo(2020-05-28 07:20) Zgłoś naruszenie 4751

    Nabijają sobie zielone łapki , a adwersarzom czerwone. To w stylu czerwonej POstKOmuny.

    Odpowiedz
  • ZBIG(2020-05-28 07:05) Zgłoś naruszenie 89

    "H... D... i kamieni kupa" kontra "powinni zap... za miskę ryżu". Ale wybór. Zostaje Hołownia?

    Odpowiedz
  • ja ja(2020-05-28 07:00) Zgłoś naruszenie 224