"Nie" dla wyborów korespondencyjnych i zmiany konstytucji? Jarosław Gowin ma jeszcze jedno rozwiązanie

21.04.2020, 08:51; Aktualizacja: 21.04.2020, 09:47
Jarosław Gowin i Borys Budka

Jarosław Gowin i Borys Budkaźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Jeżeli opozycja odrzuciłaby naszą propozycję zmiany konstytucji, to proponujemy inne rozwiązanie kompromisowe, czyli wprowadzenie na krótko stanu klęski żywiołowej - powiedział we wtorek lider Porozumienia Jarosław Gowin.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Inspektor Pracy(2020-04-22 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    ...do PO --Budki ,Kopacz i Tuska----"Sprawcy nie płaczą nad umierającymi"..:..Amerykanie twierdzą, że finalna liczba śmiertelności w Naszym kraju po zarażeniu wirusem wyniesie ok.650. A ja się pytam PO i Tuska oraz Budkę --tak,tak –właśnie Ich,-- czy szacowano ile na przykład ludzi nie dożywa wydłużonego przez to ugrupowanie nowego wieku emerytalnego dla osób zatrudnianych w szkodliwych i nieb warunkach pracy Którym to po latach takiego mozołu odebrali wstecznie po fakcie tej pracy, prawo do emerytury w godnym dla takiego zatrudnienia wieku.? -a może wyparliście się tych śmierci ! -które to po 2008r do nadal powodują, że w całej Polsce co tydzień rodziny tak zatrudnionych ,często już zmarłych odprowadzają Ich zwłoki na cmentarz. Zapewne jest Ich znacznie więcej niż w Polsce będzie ofiar tego wirusa. Hmm POmyśleliście ,wspomnieliście? To poniżej nie alfabet Mors”e a inicjały Tych osób Które znałem lecz nie miały szansy dożyć pomimo długoletniej pracy w nieb i szkodl warunkach pracy ,nowego podniesionego POdle wstecznie wieku emerytalnego: AP l 62,, CzZ l 59,, PL l 58:MW l 58,,PP l 62;PJ l 63, LM l 64, PW L63, EJ l 65 itd. itd. .pomimo, iż pracowali także od stanu wojennego w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych.. Czy jeszcze uważasz ,ze to polityka ? Kto przyczynił się do Ich nieszczęścia—co -ślepy i głuchy jesteś.? a ile osób w Polsce zabił Wirus?

    Odpowiedz
  • czytelnik(2020-04-22 08:57) Zgłoś naruszenie 00

    po co zmiana konstytucji, wystarczy, że politycy stną ponad podziałami i zechcą działąć dla dobra Polski i Polaków, a nie kłucić się, polskie przysłowie mówi "zgoda buduje, niezgoda rujnuje"

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie