Poczta Polska przechowa przesyłki osobom objętym kwarantanną

24.03.2020, 11:18; Aktualizacja: 24.03.2020, 11:21
Siwek wyjaśniła, że osoby objęte kwarantanną nie muszą tego faktu zgłaszać Poczcie Polskiej. Spółka otrzymuje ich adresy na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia ws. ogłoszenia na obszarze Polski stanu epidemii.

Siwek wyjaśniła, że osoby objęte kwarantanną nie muszą tego faktu zgłaszać Poczcie Polskiej. Spółka otrzymuje ich adresy na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia ws. ogłoszenia na obszarze Polski stanu epidemii.źródło: ShutterStock

Poczta Polska wstrzymuje doręczanie korespondencji pod adresy, gdzie przebywają osoby objęte kwarantanną; do czasu jej zakończenia przesyłki będą przechowywane w placówkach pocztowych, a dostarczone dopiero później - poinformowała we wtorek rzeczniczka Poczty Justyna Siwek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Krysia(2020-04-12 17:36) Zgłoś naruszenie 00

  to zasługuje na skandal, że pieniądze są dostarczane, a opłacone przesyłki wstrzymane. Można je przecież dostarczać pod drzwi bez kontaktu z osobami objętymi kwarantanną. Poczta to państwo w państwie.

  Odpowiedz
 • jowita(2020-04-10 14:09) Zgłoś naruszenie 00

  a co z produktami pierwszej potrzeby u osób, które nie mają bliskich do pomocy??? A co, jeśli w tej paczce była mąka, czy inny produkt sypki, który umożliwia takiej osobie podstawowe, niezdrowe żarcie? Uważam to za karygodny brak szacunku do człowieka!

  Odpowiedz
 • Ewa(2020-03-26 22:33) Zgłoś naruszenie 00

  A co z kurierami i innymi uslugami dostawczymi?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie