Sprawa Banasia wymknęła się PiS z rąk. Szef NIK utwardził stanowisko i nie zamierza rezygnować

autor: Bartek Godusławski03.12.2019, 07:30; Aktualizacja: 03.12.2019, 09:04
Prezes NIK złożył rezygnację z urzędu. Jednak marszałek Sejmu odesłała mu ją z prośbą o uzupełnienie. Dokument już do niej nie wrócił – wynika z ustaleń DGP.

Prezes NIK złożył rezygnację z urzędu. Jednak marszałek Sejmu odesłała mu ją z prośbą o uzupełnienie. Dokument już do niej nie wrócił – wynika z ustaleń DGP.źródło: PAP
autor zdjęcia: Mateusz Marek

Prezes NIK złożył rezygnację z urzędu. Jednak marszałek Sejmu odesłała mu ją z prośbą o uzupełnienie. Dokument już do niej nie wrócił – wynika z ustaleń DGP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (39)

  • mysz(2019-12-03 10:12) Zgłoś naruszenie 435

    A kto rozsądny wierzy temu Grzegrzółce. On juz przeciez niera kłamał i szedł w zaparte jak choćby twierdząc ze Kuchciński nie latał samolotem rzadowym . Farsa rządów PiS dzielców poraza ! Mamy państwo dykty !!!

    Odpowiedz
  • obywatel(2019-12-03 09:51) Zgłoś naruszenie 6312

    Cała sytuacja potwierdza mafijny charakter obecnej ekipy rządzącej: jeżeli Banaś złoży rezygnację tak jak chce Kaczyński i PiS, to nie ma przestępstwa, a jak Banaś nie złoży rezygnacji tak jak chce Kaczyński i PiS, to jest przestępstwo i zawiadomienie do prokuratury. Jak to się ma do nazwy partii: Prawo, Sprawiedliwość? Puste słowa. Po drugie: wraca stalinizm i zasada: dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf. Pamiętajcie: każdego z was może to spotkać, tak jaki kierowcę seicento w Oświęcimiu.

    Odpowiedz
  • lobotomek(2019-12-03 09:43) Zgłoś naruszenie 5510

    Mówiliście o korupcji i państwie teoretycznym? Macie nowe standardy? A raczej ich brak. Wszak rządzą ludzie bez zasad.

    Odpowiedz
  • juror(2019-12-03 09:42) Zgłoś naruszenie 263

    Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2019-12-03 09:34) Zgłoś naruszenie 499

    Marian nie daj się ,wyruchaj pisuarów.Pokaż zdjęcia z pokoi na godziny!!

    Odpowiedz
  • xyz(2019-12-03 09:14) Zgłoś naruszenie 1352

    Panie redaktorze. proszę skończyć z telenowelą pt "Banaś". Czy w medium, gdzie pan drukuje te rewelacje jest kierownik działu redaktor naczelny który decyduje o wpuszczaniu pana przemyśleń w tym temacie. Poczekajmy na oficjalne ustalenia, fakty a Pan póżniej może się do nich ustosunkowywać.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Włodzimierz(2019-12-03 09:14) Zgłoś naruszenie 4611

    Strasznie spisiała nam Ojczyzna w czasie ostatnich kilku lat.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • turpin(2019-12-03 07:54) Zgłoś naruszenie 460

    Tańcowała igła z nitką. I ta szpetnie, i ta brzydko.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz