statystyki

Jeffrey Epstein - osławiony handlarz niewolnic seksualnych

autor: Emilia Świętochowska19.07.2019, 07:48; Aktualizacja: 19.07.2019, 07:48
Trump, który przed laty przekonywał w prasie, że Epstein to „świetny facet”, który „uwielbia piękne kobiety tak samo jak ja”, teraz twierdzi, że „nigdy nie był jego fanem” i że od 15 lat ze sobą nie rozmawiali.

Trump, który przed laty przekonywał w prasie, że Epstein to „świetny facet”, który „uwielbia piękne kobiety tak samo jak ja”, teraz twierdzi, że „nigdy nie był jego fanem” i że od 15 lat ze sobą nie rozmawiali.źródło: ShutterStock

Znajomi Jeffreya Epsteina zaprzeczają uwikłaniu w skandal, ale prawie nikt im nie wierzy. Z pewnością dobre stosunki ze śmietanką polityczno-towarzyską pomogły mu uniknąć odpowiedzialności za wykorzystywanie i stręczenie nieletnich.

C hociaż głośna muzyka prawie całkiem zagłusza rozmowę, swobodne gesty i poufałe uśmiechy obu mężczyzn zdradzają, że znają się na tyle, by nie silić się na powściągliwość. Jeden, wyraźnie pobudzony, podrygując w rytm eurodance’u, przelatuje wzrokiem po parkiecie wypełnionym co najmniej tuzinem cheerleaderek i pokazuje palcem na jedną z tańczących kobiet. Drugi porozumiewawczo kiwa głową, nie odrywając oczu od imprezującego tłumu. Moment później zatacza się z rozbawienia, gdy jego towarzysz komentuje mu do ucha walory którejś z podskakujących dziewczyn.

– Ona jest gorąca – to jedyne słowa, jakie udaje się wyłowić reporterom telewizji NBC, którzy nagrali całą scenę.

Z przyszłym prezydentem

Wtedy, w 1992 r., był to po prostu kolejny obrazek dokumentujący na potrzeby jednego z talk-show hulaszczy tryb życia czołowego nowojorskiego celebryty niedługo po pierwszym rozwodzie. Dzisiaj jest to dowód na to, że Donald Trump, dziś prezydent Stanów Zjednoczonych, był prawdopodobnie w znacznie bliższych relacjach z osławionym handlarzem niewolnic seksualnych, niż sam obecnie twierdzi. Mężczyzną, który towarzyszy mu na przyjęciu w jego florydzkiej posiadłości Mar-a-Lago i z rozbawieniem wysłuchuje lubieżnych uwag, jest bowiem Jeffrey Epstein, zamożny, dobrze ustosunkowany finansista i filantrop, oskarżony niedawno o wykorzystywanie seksualne kilkudziesięciu nieletnich dziewcząt oraz kierowanie ponadnarodową siatką młodocianych prostytutek (grozi mu za to 45 lat więzienia).


Pozostało 73% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ

Reklama

Komentarze (1)

  • szambo w togach(2019-07-20 13:14) Zgłoś naruszenie 21

    ......Z pewnością dobre stosunki ze śmietanką polityczno-towarzyską pomogły mu uniknąć odpowiedzialności za wykorzystywanie i stręczenie nieletnich...... Tak działa wymiar sprawiedliwości nie tylko w Polsce ale w całym kapitalistycznym świecie , stworzonym pod potrzeby papug.....

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie