Biedroń: Wiosna podjęła decyzję o samodzielnym starcie w wyborach parlamentarnych

28.05.2019, 12:20; Aktualizacja: 28.05.2019, 12:30
Robert Biedroń

Robert Biedrońźródło: ShutterStock

Wiosna podjęła decyzję o samodzielnym starcie w jesiennych wyborach parlamentarnych; nie ma innych scenariuszy na stole i taki jest nasz plan działania - oświadczył we wtorek lider partii Robert Biedroń. Zaznaczył, że Wiosna jest gotowa na rozmowy z wszystkimi siłami postępowymi.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Nic Go(2019-05-28 12:41) Zgłoś naruszenie 69

    .... nie nauczyły wybory do parlamentu UE ???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jgb(2019-05-28 13:22) Zgłoś naruszenie 68

    Na pewno Biedroń nie zrezygnuje z takiego koryta!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polak(2019-05-28 14:19) Zgłoś naruszenie 110

    I bardzo dobrze, bo przez Niego koalicja straciłaby z pewnością wiele procent!

    Odpowiedz
  • dsa(2019-05-28 15:25) Zgłoś naruszenie 54

    Głosowałam na Wiosnę, i bardzo się cieszę, że moja kandydatka dostała sie do Unii. Nareszcie nie musiałam głosować przeciw komuś tylko na ugrupowanie, które wybrałam świadomie i celowo. Jestem przekonana, że p.Sylwia sprawdzi się doskonale na tym nowym stanowisku. Wykształcona, kompetentna, ze znajomością języków, znająca dobrze struktury europejskie, i co mi się podoba u Niej to opanowanie, gratuluję.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • patologia styropianu(2019-05-28 15:48) Zgłoś naruszenie 43

    Biedroń: Wiosna podjęła decyzję o samodzielnym starcie w wyborach parlamentarnych...... I słusznie . Poza neofaszystami będzie to jedyna siła posiadająca program. Reszta to koryciarze, dla których najważniejsze są dobre kontakty z okupantami, tymi bliższymi i tymi dalszymi, oraz pełny żłób.

    Odpowiedz
  • GREEN(2019-05-28 17:11) Zgłoś naruszenie 13

    Co to sa "sily postepowe" wg Biedronia . Czy nie cale LGBT ?

    Odpowiedz
  • xxxxxx(2019-05-28 17:17) Zgłoś naruszenie 31

    Bardzo slusznie Panie Biedroń. Nie łączće się z nikim bo macie swoj program który nijak nie pasuje do PO ani PSL.

    Odpowiedz
  • j.(2019-05-30 22:22) Zgłoś naruszenie 00

    Po chwilowym entuzjazmie spadło mu poparcie do 6 %. Na jesień raczej będzie to poniżej 5.

    Odpowiedz