Piotr Semka: Jeśli przyjdzie PO, to będzie czyściło PiS do podłogi [WYWIAD]

autor: Magdalena Rigamonti21.03.2019, 20:30; Aktualizacja: 22.03.2019, 08:56
Piotr Semka. Fot. Maksymilian Rigamonti

Piotr Semka. Fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

- Myślałem, że tradycja Gdańska pchnie Tuska w stronę mądrej syntezy konserwatyzmu z nowoczesnością. Przez lata patrzyłem na niego z zachwytem, nie dostrzegając wad. Teraz jest dla mnie rozczarowaniem – mówi w wywiadzie dla DGP Piotr Semka, publicysta i dziennikarz.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (79)

  • Bartek(2019-03-27 19:09) Zgłoś naruszenie 10

    Mam nadxieje ze zostanie uruchomiona procedura delegalizacji PiS tak jak ro było z hitlerowską NSDAP.

    Odpowiedz
  • cd(2019-03-25 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli dojdzie do władzy PO, to będzie powrót do tego co było. Powrót do gimnazjów, do demokracji, do UE, do sądów nierychliwych, itd. Na nic innego nie starczy już czasu...

    Odpowiedz
  • becksa(2019-03-24 19:04) Zgłoś naruszenie 10

    "Patrzę na cały PiS kompleksowo, widzę, że się w Polsce lepiej dzieje" Taka rozmowę tez miałem z pisowcem ale na pytanie co zrobił ten pis że jest tak dobrze odpowiedział ze nie interesują go szczegóły ani ustawy. Stwierdziłem że ta rozmowa zaczyna wyglądać jak dyskusja Einsteina i małpy o teorii względności

    Odpowiedz
  • Jaca 80(2019-03-24 08:17) Zgłoś naruszenie 00

    Należy czytać ze zrozumieniem, zdjąć klapki z oczu oraz zachować w swoich wypowiedziach i ocenach trochę kultury i obiektywnej oceny. Mogę mieć inne zdanie niż p. Semka ale generalnie podpisuję się pod jego wypowiedziami w temacie Michnik, Tusk, Wałęsa, wbrew temu chórowi piewców oraz mścicieli z PO.

    Odpowiedz
  • Mitek(2019-03-23 22:13) Zgłoś naruszenie 20

    Jadąc kiedyś miejskim autobusem w stolicy , spotkałem red.Semkę , jak usiadł na podwójnym miejscu , nikt już do Niego się nie "przysiadł" ... wiadomo dlaczego ,,,, więc "ostentacyjnie" na miejscu obok położył swoją kurtkę i torbę .... To tak na marginesie , bo w wielu sprawach ma rację , a w szczególności o A.Szechterze vel A.Michniku. Pzdr.

    Odpowiedz
  • Waldek(2019-03-23 19:35) Zgłoś naruszenie 31

    Czyścić trzeba i nie można przestać, ale także zachować więcej kultury, aniżeli PIS i jego poplecznicy.

    Odpowiedz
  • Sunnline(2019-03-23 16:21) Zgłoś naruszenie 11

    Pan Semka żyje w świecie, który go przerósł. To przykre, pamiętać musimy "takie widzi świata koło, jakie widzi tępy i oczy". Pan Semka zatrzymał się w rozwoju w epoce minionej. Trzeba choć trochę samooceny...

    Odpowiedz
  • pol(2019-03-23 16:14) Zgłoś naruszenie 31

    Czego kłameisz, Semka? Zawsze plułeś na Tuska i tyle. Ze wszystkimi wadami Tusk a nawet Schetyna przy waszej Pazernej Zmianie to ideał moralny.

    Odpowiedz
  • PiS/PO(2019-03-23 11:48) Zgłoś naruszenie 21

    semka, z obrzydzeniem patrzy i słucha się twoich wypocin. I nie rozumiem jak można pokazać kogoś takiego w tv tym bardziej, że nie popieram żadnej grupy politycznej w Polsce. Wszystkim brak jet "klasy" politycznej, może wszystkim.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qwert(2019-03-23 11:36) Zgłoś naruszenie 11

    do podłogi a nawet do białych jajec...

    Odpowiedz
  • POmroczność jasna(2019-03-23 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Po 1989 roku tylko łajdacy zyją na koszt pozostałych podatników.

    Odpowiedz
  • Jarek(2019-03-23 09:50) Zgłoś naruszenie 12

    Semce nie przeszkadza, że Polska idzie ku demokraturze i niszczy swoją pozycję międzynarodową będąc kiedyś w czołówce państw Europy. Po prostu taki stan umysłu i stary odwieczny podział Polaków na konserwatywnych tradycjonalistów (Targowica, powstania antyrosyjskie, Legiony, powstanie warszawskie) i liberalnych demokratów (Konstytucja 3 Maja, Traktat Wersalski, UE, NATO).

    Odpowiedz
  • Właściwa Strona(2019-03-23 08:27) Zgłoś naruszenie 12

    Ten (jakiś ) Semka to musi być tęgi "musk"

    Odpowiedz
  • bis7(2019-03-23 06:06) Zgłoś naruszenie 31

    A ja się pytam: skąd w was tyle hejtu, ludziska ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • OST(2019-03-23 04:12) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Semka w formie, tytuł to tzw. clickbait do potęgi (gdyż respondent wygłasza owego clickbaita w ostatnim zdaniu).

    Odpowiedz
  • enlever(2019-03-23 00:35) Zgłoś naruszenie 40

    warto czasem wyprać ciuchy i zmyć smalec z włosów, może wtedy mózg się włączy...

    Odpowiedz
  • marrob(2019-03-23 00:17) Zgłoś naruszenie 287

    Sepleniący, otłuszczony gość z którego wypowiedzi wciąż wychodzi Kali. Kali ukraść dobrze............. Dośc pokraczna i na swój sposób obrzydliwa postać tzw. prawicy. Wszyscy oni to podobne "wzorce" prawdziwego prawicowca. Przepraszam "konserwatysty" :)))))))) Kurski, Sellin, Semka i inni. Jedno g........

    Odpowiedz
  • ten(2019-03-22 22:15) Zgłoś naruszenie 11

    ZAPASIONY, OBRZYDLIWY NIE MOGE NA NIEGO PATRZEĆ- OD RAZU BIEGNĘ DO ŁAZIENKI I RZYGAM

    Odpowiedz
  • kac(2019-03-22 21:17) Zgłoś naruszenie 41

    Co i ile trzeba jeść i pić żeby się az tak zapuścic?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Reporter(2019-03-22 20:19) Zgłoś naruszenie 10

    Ani słowa o aferach, od osocza po Ciech & KNF, a tu tkwi jądro wojny polsko-polskiej

    Odpowiedz