Piotr Duda: domagamy się podwyżek dla całej budżetówki, takiej jak dla służb mundurowych

11.01.2019, 10:43; Aktualizacja: 11.01.2019, 10:52
Zostaliśmy oszukani przez PiS, dosyć dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych - mówił w piątek w TVP Info przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Podkreślił, że "S" domaga się m.in. podwyżek dla całej budżetówki, takich jak w służbach mundurowych.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • A emerytom(2019-01-11 11:02) Zgłoś naruszenie 30

    ... i rencistom ochłapy ?! Wyrównamy przy urnach wyborczych !

    Odpowiedz
  • liper(2019-01-11 11:46) Zgłoś naruszenie 31

    Duda ma oczywiście rację w kwestii dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych. Ma też rację kiedy mówi, że dostają tylko ci, którzy wymuszą podwyżki. Reszta budżetówki, czy to służba cywilna, czy pracownicy placówek kultury, którzy siedzą cicho dostaną mniej niż wyniesie inflacja (bo na pewno przekroczy zakładane 2,3%). Jest jedno ale - termin uchwalenia ustawy budżetowej nadchodzi wielkimi krokami, a po nim trzeba będzie czekać znowu rok na następne śmiechu warte podwyżki. Solidarność przespała czas, w którym powinna walczyć o prawa pracowników budżetówki.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tadeusz(2019-01-11 17:16) Zgłoś naruszenie 30

    jeśli nie będzie emerytur stażowych to na pis oddam tylko mocz

    Odpowiedz
  • nemo(2019-01-11 11:35) Zgłoś naruszenie 10

    To przejrzał na oczy?

    Odpowiedz
  • ooo(2019-01-12 15:03) Zgłoś naruszenie 10

    duda do zlewu

    Odpowiedz
  • Neron(2019-01-11 11:37) Zgłoś naruszenie 11

    Panie Duda w końcu zaczyna Pan gadać jak prawdziwy chłop , nie zakładnik rządzącej kasty.

    Odpowiedz
  • koktajl(2019-01-16 15:55) Zgłoś naruszenie 10

    jak nazywamy kogoś kto robi z buzi cholewę

    Odpowiedz