Czaputowicz: Będziemy protestować przeciwko podwójnym standardom w UE

29.12.2018, 08:45; Aktualizacja: 29.12.2018, 08:57

Protestujemy i będziemy protestować przeciwko podwójnym standardom w UE - powiedział PAP szef MSZ Jacek Czaputowicz. Odniósł się w ten sposób m.in. do możliwego naruszenia przez Francję prawa unijnego w zakresie dopuszczalnego deficytu budżetowego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • wwpg(2018-12-30 00:47) Zgłoś naruszenie 20

    ue sklada sie z silnych i slabych panstw. te silne stawiaja warunki slabym. Majac w rekach instrumenty w postaci mediow bardzo staraja sie osiagnac swoje interesy. Moj Boze z Polska maja problem. Bo to nie maly kraj i taki zasluzony a taki pyskaty. Co gorsza trafnie punktuje. Wiec trzeba bedzie uzyc armatek. Czekam

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-12-29 19:14) Zgłoś naruszenie 41

    Odnoszę wrażenie że co poniektórzy chcieliby z jednej strony brać od UE jak najwięcej, a z drugiej mieć gdzieś jej zasady i ratyfikowane porozumienia. Mało tego złoszczą się gdy im to nie wychodzi. Stara zasada mówi "... podjąłeś się, kiwaj że się...." A marzenia o wyprowadzeniu Polski z Unii, to radziłbym porzucić. Polacy za nic nie pozwolą ponownie zamknąć się w klatce. Nawet za 5000+.........😁

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jerzy(2018-12-29 18:45) Zgłoś naruszenie 36

    Czaputowicz ma rację. Eurokraci razem PO szkodzą Polsce. Każdy rozsądny Polak widzi te podwójne standardy względem Polski.

    Odpowiedz
  • green(2018-12-29 13:24) Zgłoś naruszenie 38

    Mozecie sobie Ciaputowicz protestowac do woli,i tak nikt was w UE nie slucha. Po co ta heca,jesli nie potraficie przeciwstawic sie naprawde nawet jednemu sedziemu europejskiemu. Jak rzeknie to wy potulni jak baranki. WSTYD.

    Odpowiedz
  • abcd(2018-12-29 12:07) Zgłoś naruszenie 127

    Czy europejskich szulerów martwi stan praworządności? Co najwyżej o tyle, na ile przeszkadza w eksploatacji kolonialnej PRL-bis. Nie miejcie złudzeń. Swobodny przepływ ludzi, towarów i usług. Pamiętacie? Tak, o ile jest korzystny dla potęg starej unii. Teraz już wiecie do jakiego towarzystwa się zapisaliście? Można grać, jak się ma same blotki, ale nie z szulerami. Szulerzy zmieniają reguły gry w czasie gry i nigdy z szulerami nie wygracie. Gdy szulerzy załatwiali swoje interesy za poklepanie po plecach, to wszystko było OK.

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-12-29 11:28) Zgłoś naruszenie 27

    Podwójne standardy :Polska obecnie jest jak „wspaniałomyślny” pracodawca który tłumaczy swoim pracownikom iz rozdał wszystkie pieniądze na bogatych rodziców Kulczyków i dziadki Pana Włodka spod budki z piwem aby je wspomóc, ale nie ma juz na wcześniejszy wiek emerytalny dla od dzieciństwa długoletnio spracowanych robotników bez ferii ,wakacji , schorowanych , okradzionych wstecznie Ustawą o Emeryturach Pomostowych. Którą nawet Zw Zawodowe nagle zaczęły uważać za Konstytucyjną –śmiechu warte..Co byś o nim -takim pracodawcy powiedział --wspaniały czy *********..........To jest nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później od 15r zycia -bez wakacji i ferii ,także w szkodliwych i nieb warunkach pracy nawet równocześnie (pomiarowcy-automatycy) w oparach rtęci, przy izotopach promieniotwórczych , pyłach i gazach wybuchowych oraz trujących , z urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz bardzo wysok cisnień== zasuwał ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych --ludzi Tych wręcz Okradziono cynicznie i bezczelne wstecznie dzialająca Ustawą Pomostową ze złamaniem wszystkich zasad i praw .....A gdzie obietnice Dudów -40 lat i finite albo eutanazja.!

    Odpowiedz
  • xyz(2018-12-29 11:19) Zgłoś naruszenie 90

    Skąd tyle odwagi u ministra Czaputowicza w publicznym wypowiadaniu się na tematy unijne. Być może jest to początek PIS owskiej ofensywy informacyjnej w Brukseli. Wiadomo, że po wyborach do europarlamentu będzie w nim inny rozkład podobnie jak i w komisji.

    Odpowiedz
  • lysa pala (2018-12-29 09:27) Zgłoś naruszenie 1112

    a dyplomatolek swoje de---lu zamknij sie i zostaw francje w spokoju jestes tak glupi ze nie rozrozniasz francji od pisiolandu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz