Hołownia: Czuję się Zdzisławem Kręciną polskiego katolicyzmu

autor: Magdalena Rigamonti22.12.2018, 08:44
Szymon Hołownia fot. Maksymilian Rigamonti

Szymon Hołownia fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

- Ludzie tacy jak kardynał Krajewski, siostra Chmielewska – oni grają z Jezusem na jednym boisku. A ja jestem „chrześcijańskim działaczem”, stoję na trybunie, kibicuję, macham szalikiem, krzyczę: „Jezus! Jezus!”, znam wszystkie branżowe gesty i przyśpiewki - wyjaśnia w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Szymon Hołownia.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • bezbiku.info(2018-12-22 10:27) Zgłoś naruszenie 104

    Świetny wywiad dziękuję.

    Odpowiedz
  • filutek(2018-12-22 12:53) Zgłoś naruszenie 74

    Jest Pan WIELKI panie Szymonie. Nasi politycy, księża i różni inni "celebryci" nie sięgają Panu do pięt

    Odpowiedz
  • Wioera(2018-12-22 09:22) Zgłoś naruszenie 619

    taka mała prośba --- jak przeprowadzacie wywiady, to raczej z osobami choć trochę znanymi, a nie takimi, których trzeba sprawdzać w google, cóż to za osoba. Tu się okazało, że to człowiek, z telewizji, która wytropłta w lasach.... nazistów....:)))))

    Odpowiedz
  • jo(2018-12-22 16:15) Zgłoś naruszenie 46

    autorka wywiadu to ta miłośniczka nazi leśnych przebieranców ????

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ogarek(2018-12-22 12:49) Zgłoś naruszenie 20

    ... zgasła pochodnia ...

    Odpowiedz
  • zawiszanka(2018-12-27 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo ciekawa i potrzebna rozmowa - oby jak najwięcej osób przejrzało na oczy i zrozumiało, że troska o prawa zwierząt i środowisko naturalne to także troska o nas samych!

    Odpowiedz
  • habor(2018-12-24 10:52) Zgłoś naruszenie 05

    Zastanawiające wielce, jak upośledzony na umyśle katolib głęboko i trafnie pojął fundamentalne prawdy Matki Natury. Aliści nie do końca, wszak rybki, to też stworzenia twojego pana, Hołownia. A mimo wszystko składając ofertę kupna, zlecasz ich ubicie?! A przy tym, nie zapomnij dzisiaj o dodatkowym nakryciu dla zbłąkanego pedofila w sutannie. Wszak on katolami stoi. Jeśli nie pojąłeś tego przekazu, to pies ci lizał … gębę!

    Odpowiedz