Suski o wynikach wyborów w Warszawie: Podobno już zgłaszają się chętni po kolejne kamienice

23.10.2018, 08:43; Aktualizacja: 23.10.2018, 08:51
Marek Suski

Marek Suskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

W Warszawie Platforma Obywatelska utrzymała bastion szczawiu i mirabelek, już podobno zgłaszają się chętni po kolejne kamienice - tak wynik wyborów w stolicy skomentował we wtorek w Polskim Radiu 24 szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Zenon(2018-10-23 09:13) Zgłoś naruszenie 287

    Śiuśki no popatrz znowu zawinili wyborcy.Głosowali nie po waszej myśli i rzucili z powrotem na kolana!Ale teraz to już się długo z nich nie podniesiecie.NIECH BĘDZIE POCHYLONY.

    Odpowiedz
  • Złośliwość(2018-10-23 10:19) Zgłoś naruszenie 183

    ... typowa dla PiS-u ! Zero pokory ! W następnych wyborach suweren to doceni bardziej niż w tych.

    Odpowiedz
  • y.grek(2018-10-23 09:37) Zgłoś naruszenie 123

    Podobno... mówi się... powiadają... słyszy się... polityka z magla

    Odpowiedz
  • czytelnik(2018-10-23 08:57) Zgłoś naruszenie 1022

    widocznie warszawce to odpowiada skoro tak zagłosowali, przykre to jest

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dexter(2018-10-23 12:32) Zgłoś naruszenie 102

    Zglaszaja sie obywatele polscy z Izreala ktory tak pis chetnie przyznaje obywatelstwa choc nawet jezyka nie znaja. Juz ponad 30 tys. nowych obywateli pis zrobil.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2018-10-23 13:29) Zgłoś naruszenie 80

    Podobno jesteś pierwszy.

    Odpowiedz
  • tbwawa(2018-10-23 16:36) Zgłoś naruszenie 71

    Pan Suski właśnie przekonał do siebie warszawiaków

    Odpowiedz
  • Natan(2018-10-23 10:10) Zgłoś naruszenie 617

    PO ile teraz są domy do prywatyzacji ??? Kurcze wybrać na prezydenta kogoś kto sam pisał donosy na Polskę do Brukseli !!! Hmm dziwne to wszystko !!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • wiesia(2018-10-23 21:54) Zgłoś naruszenie 41

    Żałosny chłopina bez klasy nie umie się z godnością pogodzić, że ich przegnano..Zupełny ******* z tej "carycy.".

    Odpowiedz
  • Doktórej POLOWY zaliczyć ksywę CARYCĘ(2018-10-25 12:37) Zgłoś naruszenie 21

    Znana w Polsce ksywa CARYCA … jest nieutulona … w ŻALU. Przed wyborami Wyborca na przystanku ZTM pyta posła PIS … Czy to prawda, ze POŁOWA posłów PIS to IDIOCI, Poseł PIS odpowiada … to nieprawda, bo POŁOWA to nie IDIOCI. Do których zaliczyć … "CARYCĘ"

    Odpowiedz