Czaputowicz w rozmowie z "FT": Reforma sądów zgodna ze standardami UE

10.07.2018, 14:03; Aktualizacja: 10.07.2018, 14:13
Zapewnił, że członkostwo w Unii Europejskiej jest "pozytywnym doświadczeniem" dla Polski, którym chcemy się podzielić z innymi krajami.

Zapewnił, że członkostwo w Unii Europejskiej jest "pozytywnym doświadczeniem" dla Polski, którym chcemy się podzielić z innymi krajami.źródło: ShutterStock

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz wykluczył w rozmowie z dziennikiem "Financial Times" dalsze ustępstwa wobec Unii Europejskiej w kwestii reform sądownictwa. "Nie ma w naszym systemie niczego, co narusza europejskie standardy" - zapewnił.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • abcd(2018-07-10 18:27) Zgłoś naruszenie 10

  Działania KE destabilizują system prawny w Polsce, a następnie KE mówi, że istnieje ryzyko, iż te reformy (w Polsce) zdestabilizują system prawny. Tak traktuje się kolonie w UE.

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-07-10 15:38) Zgłoś naruszenie 01

  Nie ma w naszym systemie niczego, co narusza europejskie standardy" - i racja.! Sądy są.? - są.! Trybunał Konstytucyjny jest.? - jest.! Prokuratura jest.? - jest.! Obrońcy - adwokaci są.? - są.! Więzienia są.? - są.! Skazani i zatrzymani są? - są.! A WIĘC STANDARDY SĄ ZACHOWANE.!!! A to że kręci tym PiS jak chce, to już drobny bzdet.

  Odpowiedz
 • PL(2018-07-10 15:04) Zgłoś naruszenie 10

  Obalić ten rząd . Polacy wybrali rząd nie zgodnie z konstytucją

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie