Bez złudzeń. Rosja nie zmieni linii politycznej

autor: Michał Potocki11.06.2018, 07:51; Aktualizacja: 11.06.2018, 10:05
Banks z Farage’em odwiedzili też w listopadzie 2016 r. prezydenta elekta Donalda Trumpa, po czym biznesmen przekazał ambasadorowi numery telefonów do bliskich współpracowników instalujących nową administrację po wyborze prezydenta USA.

Banks z Farage’em odwiedzili też w listopadzie 2016 r. prezydenta elekta Donalda Trumpa, po czym biznesmen przekazał ambasadorowi numery telefonów do bliskich współpracowników instalujących nową administrację po wyborze prezydenta USA.źródło: ShutterStock

Moskwa nie zamierza wycofywać się z Syrii ani nie wyda Ukrainie Ołeha Sencowa, za to liczy na zniesienie zachodnich sankcji.

Z propagandowej ustawki, za jaką wielu komentatorów uznaje doroczną „Bezpośrednią linię”, kilkugodzinną rozmowę starannie wyselekcjonowanych Rosjan z prezydentem Władimirem Putinem, można wysnuć kilka wniosków na jego drugą z rzędu, a czwartą ogółem kadencję. „Priamaja linija”, transmitowana na żywo przez cztery telewizje i trzy stacje radiowe, trwała 4,5 godziny.


Pozostało jeszcze 93% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie